Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Wojtek1968

BT "wyszło" 2 mies temu......

Polecane posty

Wojtek1968

Witam.

Jeśli już było to przepraszam za klonowanie tematu i proszę o podanie linka.

Mam auto,którym jeżdżę bardzo rzadko-2 razy na zlot poj.militarnych w roku i krótkie przejażdżki w międzyczasie.Głównie latem. 2mies.temu skończył się przegląd.W tym roku nie planuje już wyjeżdżać więc nie widzę sensu robić przeglądu.Zrobię na wiosnę.OC normalnie opłacam.Znajomy mechanik powiedział mi,że bez przeglądu auto może być do 3 mies. a potem trzeba z WK pobrać pozwolenie czasowe.To prawda czy jakaś plotka?

pozdr

Qnick
Znajomy mechanik powiedział mi,że bez przeglądu auto może być do 3 mies. a potem trzeba z WK pobrać pozwolenie czasowe

A ten mechanik pracuje w WK że się tak zna :evil::evil::evil:

Nie jeździsz nie rejestrujesz bo po co, a jak będziesz chciał zarejestrować za rok to pojedziesz na SKP i zarejestrujesz, a jak pojedziesz to Twoja sprawa (na kołach na własne ryzyko, na lawecie) czy nawet pójdziesz do WK i poprosisz o wydanie czerwonych tablic i PC bo masz takie prawo.

OC to inna sprawa musisz opłacać bo inaczej UFG Cię ścignie :P

rurek777

plotka :)

Wojtek1968

Też mi coś nie pasowało z tym przeglądem,ale wolałem zapytać bo trudno "siedzieć" we wszystkich przepisach na bieżąco.W takim razie zrobię na wiosnę.Dzięki za szybką reakcję.pozdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.