Skocz do zawartości

Badania motorowerow


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • mirek.g

    7

  • Qnick

    5

  • brodatymazur

    5

  • Natasza

    5

Liczyłem na szał badań motorowerow a tu lipa ,przyjeżdżają tylko te które są odkupione.Jak to u Was wygląda?

 

Tak samo jak się trafi to najczęściej przy zmianie właściciela lub jak Policja zabierze DR za brak badań :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiedzą policjanci o obowiązku badań motorowerow.

 

Wiedzą, w moim regionie mają "nakaz" sprawdzania BT w motorowerach. Tylko w tym tygodniu miałem 18 zatrzymanych DR za brak OBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się szkolą :lol: :lol: i douczają :)

 

Tak jest!! Najlepiej do SITK Krosno!!

:evil::evil::evil::evil:

Niestety kolego bardzo się mylisz i poważnie narażasz

Idź do wróżki albo naucz się czytać:

- jaka jest różnica między seminarium, a szkoleniem diagnostów.

seminarium – forma zajęć dydaktycznych na uczelniach wyższych dla studentów ostatnich lat przygotowująca do pisania prac dyplomowych

seminarium duchowne – szkoła kształcąca duchownych (średnia albo wyższa)

seminarium nauczycielskie – szkoły zawodowe, zakłady kształcenia nauczycieli

http://pl.wikipedia.org/wiki/Seminarium

Według NOWOMOWY jednego z najlepszych w Polsce, SITK z Krosna prowadzi seminarium dydaktyczne „ przygotowujące do pisania prac dyplomowych „ a nie tam żadne szkolenia . Gdybyś był na takim seminarium to byś wiedział jak to przebiega, zresztą koledzy na pewno to potwierdzą. Otrzymali na pewno ŚWIADECTWA które potwierdzały udział nie w szkoleniu dla diagnostów ale udział w seminarium. Seminarium jest jedną z podstawowych metod nauczania w szkolnictwie wyższym . Przeciwnie do wykładu, seminarium jest uważane za dość trudną metodę nauczania, zarówno dla prowadzącego zajęcia, jak i dla studentów.

Seminarium (łac. seminarium - szkółka roślin) - metoda nauczania polegająca na nauczaniu z czynnym uczestnictwem uczniów, którzy samodzielnie opracowują część zagadnień poruszanych na seminarium i następnie przedstawiają swoje opracowania w postaci prezentacji, referatu, czy też w jeszcze inny sposób, jak również biorą aktywny udział w dyskusji nad danym zagadnieniem wykazując się posiadaną wiedzą. Seminarium jest jedną z podstawowych metod nauczania w szkolnictwie wyższym, podobnie jak konwersatorium, przy czym w porównaniu do konwersatorium, udział aktywności własnej studenta jest większy. Przeciwnie do wykładu, seminarium jest uważane za dość trudną metodę nauczania, zarówno dla prowadzącego zajęcia, jak i dla studentów. Jest to metoda przewidziana raczej dla najbardziej zaawansowanych studentów, prowadzona zazwyczaj na ostatnich latach studiów, wymagająca od studentów posiadania już wcześniej pewnej wiedzy w zakresie zagadnień poruszanych na seminarium (inaczej nie byliby w stanie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach, ani napisać referatu), dobrze utrwalonej. Seminarium przeciwnie do biernego wysłuchiwania wiedzy na wykładzie, pozwala nie tylko na zapoznanie się z nową wiedzą, ale utrwalenie już posiadanej, nauczenie się umiejętności argumentowania w dyskusji, uzasadniania własnego stanowiska itd. Najczęściej forma zajęć w postaci seminarium służy do przygotowania prac dyplomowych oraz magisterskich, w jakich niewielka grupa studentów spotyka się ze swoim promotorem i dyskutuje nad konkretnymi problemami badawczymi, konkretnymi zagadnieniami teoretycznymi i wybranymi, już opublikowanymi pracami badawczymi. http://pl.wikipedia.org/wiki/Seminarium_(zaj%C4%99cia)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na szał badań motorowerow a tu lipa ,przyjeżdżają tylko te które są odkupione.Jak to u Was wygląda?

Niestety cieniutko. Uświadomiłem kilku znajomych ale stwierdzili, że przyjadą na przegląd jak policja zabierze im DR. Ot polska mentalność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiedzą policjanci o obowiązku badań motorowerow.

Czekaj niech się zastanowię .... Moja odpowiedź brzmi: WIEDZĄ(mówi się o tym w odpowiednim miejscu i czasie).

 

Padnie zapewne dodatkowe pytanie: Dlaczego tak mało zatrzymanych DR?

Odpowiedź: Nie tylko na skuterach należy skupić swoją uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,oj tam,nie ATAKUJ

Myślę że nie chodzi tu o atak tylko o dostęp do zmieniających się aktów prawnych, i info od przełożonych że coś się zmieniło , i nie jest to tylko problem policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na szał badań motorowerow a tu lipa ,przyjeżdżają tylko te które są odkupione.Jak to u Was wygląda?

Niestety cieniutko. Uświadomiłem kilku znajomych ale stwierdzili, że przyjadą na przegląd jak policja zabierze im DR. Ot polska mentalność :(

 

U mnie też "posucha" !!! Chociaż motorowerów porusza się bardzo dużo !!! Chyba zwrócę się do ks. prałata może z ambony wezwie wiernych do dokonania BT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też "posucha" !!! Chociaż motorowerów porusza się bardzo dużo !!!

 

A chce Wam się szukać tych VIN'ów, numerów, TZ bo niektóre "piździki" tak to mają pochowane że najdłużej się schodzi z szukaniem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też "posucha" !!! Chociaż motorowerów porusza się bardzo dużo !!!

 

A chce Wam się szukać tych VIN'ów, numerów, TZ bo niektóre "piździki" tak to mają pochowane że najdłużej się schodzi z szukaniem :-P

 

Nasze szefostwo usatysfakcjonowane byłoby z licznej ilości BT motorowerów !!! A efektem końcowym byłaby premia !!! No dobra, pomarzyć dobra rzecz !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A efektem końcowym byłaby premia !!! No dobra, pomarzyć dobra rzecz !!!

 

Mam stałe wynagrodzenie więc nie ma za czy tęsknić :lol:

 

Też mam "stałe" !!! Widocznie dbają u nas o jakość naszych BT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że Twój szef tego nie czyta

 

Czasem czyta, ale wie że dobrze i sumiennie pracuję oraz nie obijam się i dbam o bezpieczeństwo klientów :D:evil:;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.