Skocz do zawartości

Zbiór pytań OPISOWYCH oraz odpowiedzi


rszper2484

Rekomendowane odpowiedzi

moja koleżanka kiedyś udowodniła że 2+2=5. Nie wiem jakim sposobem ale jej się to udało.

 

Wracając do pytań. Może ktoś napisze poprawną opisówkę tutaj odnośnie multikara ? Bo zżera mnie ciekawość jak to ma być. Ja rozumiem, że przepisy Dz. U. 155, ale co jak i z czym się to je ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka kiedyś udowodniła że 2+2=5. Nie wiem jakim sposobem ale jej się to udało

Zależy od sposobu zapisu,kiedyś nauczyciel w zawodówce powiedział że jak toś to udowodni to postawi 5 ,my ciemne masy poprosiliśmy go o rozpisanie na tablicy ,wyszło coś w stylu tego co zacytował Jacdiag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, Ja wzraz z kolegą Thesperado temat MULTICARA "doktoryzowalismy" przez conajmniej 5 spotkan przez "PW". Uwazam ze nie powinno sie do konca poszukiwac wszystkiego z "mozliwych" czy absurdalnych mozliwosci w w tym zadaniu opisowym. Bo jezeli to czytają ci z TDT , a wiem ze tak robią - to bedzie to ze szkoda dla wszystkich zdających. Po prostu zmienią tresc zadania opisowego. A ma przecież pozostac tresc jego taka jaka jest do tej pory.

 

pozdrawiam tez kolege Thesperado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do pytań opisowych to dziś miałem opisac warunki i kryteria oceny działania hamulcy w pojezdzie samochodowym poprzez pomiar opóźnienia hamowania... dziennik ustaw nr 155 załącznik nr1 dział 2.... przynajmniej ja tak to opisałem i zdałem teraz praktyczny tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy miałeś "Multikar" w pigułce :-D czyli sprawdzenie skuteczności hamulców opóźnieniomierzem bez opisywania tego co zawiera OBT. Gratulacje

Podoba mi się taka "modernizacja pytania" o nieszczęsnym Multikarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubica1984, Znaczy jestes juz blizej przekroczenia Rubikonu. Tez przyłaczam sie gratulacji. Radze abys zapoznał sie z przyrzadami uzywanymi na SKP, thesperado, I masz racje kolego - pytanie z MULTICARA z naszych egzaminacyjnych czasow chyba uleglo adaptacji. Wspominam te opisowki z sentymentem. Pozdrawiam obu kolegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...
W dniu 5.09.2011 o 20:47, SUOMI napisał:

rszper2484, thesperado, Sluchaj Kolego RSZPER 2484 , jezeli dostales cos od Kolegi thesperado - to zapewniam ze jest to dobry i PEWNY material, a nie jakies tam piąte przez dziesiate. Nie raz i dwa razem KIEDYS z nim toczylem zaciete dywagacje diagnostyczne z ktorych nawet prace dokorskie mozna by tworzyc. Pozdrawiam obu Kolegow Serdecznie

mzm.tomaszewski@gmail.com 

Proszę również o pytania i odpowiedzi 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michauale wiesz, że przytaczasz cytat z przed 10 lat. Więc i owe pytania trochę straciły na aktualności ?

A jego autor ostatnio na forum był w lutym 2017 roku ?

Nie będę też złośliwy i nie dam złotej łopaty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał z prośbą o pytania, a tutaj już 3 odpowiedzi, żanda nie wnosi nic do tematu i nie daje nic konkretnego tej osobie. Wydaje mi się, że powinni się tutaj wypowiedzieć użytkownicy, którzy mają coś do napisania w temacie ale tak jest niestety w wielu postach. Piszmy tylko na temat, a nie o sknerach i Szkotach jak powyżej, tak będzie łatwiej dla osób potrzebujących pomocy na forum.

Edytowane przez Bartek24
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartek24 napisał:

nie wnosi nic do tematu

Za to czwarta wniosła ...

 

Jakby tylko się dopisał, nie byłoby problemu.

Ale jeśli nie zauważyłeś, data cytowanego postu, a wiec i pytania z tego okresu, były mało aktualne jak ja zdawałem egzaminy. A co dopiero po 10 latach.

No chyba że proszący chce pytania z tamtego okresu, to przepraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tym przypadku daty to problem nieistotny, po prostu @Michau jako świadomy forumowicz nie zakładał podobnego tematu tylko wykorzystał już istniejący :

Strona główna > LUDZIE - diagności > Egzaminy TDT > Zbiór pytań OPISOWYCH oraz odpowiedzi

Raczej należy mu się pochwała. 

 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cytat, owszem, można by tak sądzić. 

Ale spoko, każdy niech sobie interpretuje jak mu pasuje. Jeszcze jest demokracja, przynajmniej pozornie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Na badanie techniczne przyjechał pojazd asenizacyjny. Z tabliczki znamionowej zbiornika ciśnieniowego odczytano ciśnienie próbne równe 0.5 bara, robocze 0.2 bara.

 

jakie dokumenty bedziemy wymagac, 

dowod rejestracyjny, i swiadectwo dopuszczcenia.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PaniDiagnosta napisał:

dowod rejestracyjny

To podstawa.

2 godziny temu, PaniDiagnosta napisał:

swiadectwo dopuszczcenia.?

Możesz dokładniej o jaki dokument Ci chodzi i skąd ten pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2023 o 14:04, adam1501 napisał:

To podstawa.

Możesz dokładniej o jaki dokument Ci chodzi i skąd ten pomysł?

Gdyż wydaje mi się , że cysterny podlegają pod Dozór Techniczny powyżej chyba 0.5 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 13:20, PaniDiagnosta napisał:

cysterny podlegają pod Dozór Techniczny

Tak, natomiast to jest

W dniu 13.10.2023 o 11:27, PaniDiagnosta napisał:

pojazd asenizacyjny

a to nie jest cysterna tylko pojemnik. Pamiętaj, że w naszym zawodzie właściwa terminologia ma znaczenie.

W dniu 15.10.2023 o 13:20, PaniDiagnosta napisał:

powyżej chyba 0.5 bara

Nie chyba, tylko na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.