Skocz do zawartości

WPIS W DR NA PODSTAWIE HOMOLOGACJI


pentagram

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że tak nie może być bo nie jest to zgodne z PORD.

56) dopuszczalna ładowność - największą masę ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd, która

stanowi różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu

;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze diagnosta ma rację :lol:

Po drugie, jeżeli Pani coś się nie podoba to nich zacznie procedurę wyjaśniającą jak ktoś dopuścił takie świadectwo homologacji.

Po terzcie jak to możliwe, że do tej pory ten pojazd był zarejestrowany, gdzie był blakop :?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak musi być

Musi to na rusi.Katalog ITS :

Fiat

wariant DXG1A

wersja AP4

m.wł. 1035

dmc. 1620

ład. 585

Numer homo jest tylko inny bo na końcu jest 02 a nie 01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różne błędy w ŚH się trafiały i nadal trafiają. W motorowerach bywa, że nawet inna marka jest wpisana. Z tym, że teraz łatwiej to wychwycić, bo wpisując nr homologacji oraz markę, typ, wersję itd. wyskakują parametry pojazdu, chociaż też w widełkach.

WK tego nie wychwycił, ale Ty wyłapałeś i dobrze. :) Trzeba wyjaśnić i sprostować, zarówno w DR, jak i w KP.

Moje pytanie - czy po telefonie z WK zostałeś przy swoim, czy zmieniłeś zapis na zaświadczeniu zgodnie z tym, co powiedziała Pani? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zmieniłeś zapis na zaświadczeniu zgodnie z tym, co powiedziała Pani? :-P

 

Badanie przeprowadzał mój kolega, i z tego co się dowiedziałem poprawił zaświadczenie w ten sposób, że usunął tabelkę z danymi technicznymi pojazdu aby brakujące dane uzupełnił WK, w co bardzo wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zmieniłeś zapis na zaświadczeniu zgodnie z tym, co powiedziała Pani? :-P

 

Badanie przeprowadzał mój kolega, i z tego co się dowiedziałem poprawił zaświadczenie w ten sposób, że usunął tabelkę z danymi technicznymi pojazdu aby brakujące dane uzupełnił WK, w co bardzo wątpię.

Powiem szczerze, znałam odpowiedź na to pytanie. :)

Zaraz mnie tu zapewne skrzyczycie, ale najczęściej tak właśnie niestety jest.

 

A co do uzupełnienia danych, to chyba oczywiste, że samochód ciężarowy musi mieć wpisaną ładowność w DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, znałam odpowiedź na to pytanie.

Niestety ja tez.Szlag mnie trafia kiedy uzupelniam br.dane a kiedy klient po roku przyjezdza z nowym DR na OBT a tam dalej są braki.... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tez.Szlag mnie trafia kiedy uzupelniam br.dane a kiedy klient po roku przyjezdza z nowym DR na OBT a tam dalej są braki....

Zwłaszcza pozycji F,3 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.