Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

ketiw38

Ankieta na tema wystawiania zaświadczeń negatywnych

Ile razy wypisałeś zaświadczenie negatywne z określeniem terminu poruszania się po drogach (wypełniona rubryka "następny termin badania do" nowy termin)  

21 użytkowników zagłosowało

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

Polecane posty

ketiw38

Poproszę o głosowanie (pominę fakt czy zabieraliście DR bo to podobno nie jest istone dla sprawy) Pytanie brzmi czy wystawialiście zaświadczenie negatywne i określaliście następny termin badania (inny niż zgodny z DR)

Czekam na wyniki

Psuj

Ankieta jest może trochę źle napisana. Powinno być - W przypadku badania z wynikiem N bez zatrzymania DR co wpisujesz w rubrykę Termin następnego badania:

- 7 dni

- 14 dni

- xxx

- zgodnie z DR

pentagram

W przypadku "N1" TNBT- xxx, 14 dni na usunięcie usterek :papa:

danielg539
Ankieta jest może trochę źle napisana. Powinno być

Tez mi się tak wydaje. Możesz poprawić?

ketiw38

Tą ankietę zostawię bo chcę uzmysłowić sobie ile jest wydawanych zaświadczeń negatywnych z wyznaczeniem nowego terminu - co prawda powinny się tu znaleść odpowiedzi tylko z zabraniem Dowodów rejestracyjnych.

Ponieważ chce się dowiedzieć czy jest dużo zabranych DR na stacjach (zabranie DR nie ma wpływu na ankietę) a ma co niektórym uświadomić powagę babola jaki popełniono.

Wedłuig mojej opini nikt nie wypisuje takich zaświadczeń negatywnych, gdzie określa nowy termin badania

A w ramach treningu zrobię nową zgodnie z sugestią :evil:

Qnick

A ja wyznaczałem przy N ale po kontroli TDT już przestaliśmy, była to jedna z uwag do protokołu, więc nie wiem co zaznaczyć w ankiecie :lol:

ketiw38
A ja wyznaczałem przy N ale po kontroli TDT już przestaliśmy, była to jedna z uwag do protokołu, więc nie wiem co zaznaczyć w ankiecie :lol:

Czy potrzebujesz wiedzieć co znacazy słowo śrenio: jak nie wiesz co to strzelaj w przybliżony lub nie bierz udziału w ankiecie wyboru "nie wiem" nie ma

Jacdiag
lub nie bierz udziału w ankiecie

lub lepiej weź udział w tej gdzie są opcje

7 dni 14 dni xxx

::hey

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.