Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy proszę o ocene


luk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można z waszej wiedzy coś powiedziec na temat takiego zestawu komp. Jestem na kupnie synowi a ja w specyfikacji komp. jestem zielony. Potrzebuje żeby to hulało w grach i internecie. Chyba ze macie inne modyfikacje :) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do internetu to się na pewno nada. Co do gier to za tą cenę fajerwerków bym się nie spodziewał. Na sprzęt, który uciągnie powstające gry, oczywiście w przyzwoitej rozdzielczości i płynności trzeba by wydać kilka tysięcy zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać w nowości powiedzmy przez najbliższy rok to na komputer trzeba wydać w granicach 3 tys minimum z tym że dotyczy to gier które potrzebują potężnej karty graficznej w wysokiej rozdzielczości.Do internetu ten komputer który masz w specyfikacji to jest aż za dobry :)

Najlepiej niech Twój syn powie Ci jakie gry aktualnie go interesują,wejdź na stronę z opisem tych gier i poczytaj jakie one mają wymagania sprzętowe. To bardzo przybliży Ci temat potrzeb Twojego syna :) Jak już będziesz miał wykaz zapotrzebowania na sprzęt potrzebny do grania to odrazu podnieś troche poprzeczkę tego sprzętu żeby za 6 miesięcy nie okazało się że na nową grę już jest za słaby. Zawsze też można w grach ustawić poziom jakości grafiki itd , wtedy nawet bardzo wymagająca gra jest do odpalenia na słabszym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do przepuszczenia na to ok 1500 zł, więcej juz sie nie da

To drugie 1500 na raty i radość syna bezcenna. Będzie ojca kochał tak jak nigdy ,chociaż przez chwilę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam powyższe wypowiedzi, ale może nie do końca kosztować to będzie aż tyle. Najlepiej udać się do sklepu [może być internetowy] i poprosić o wycenę na wieżę z przeznaczeniem do gier. Oczywiście priorytetem będzie grafika, RAM i procek.

Na pewno lepiej od razu wydać więcej kaski i mieć kompa na dłużej niż go potem próbować modernizować, co nie zawsze jest możliwe i opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Czy ktoś moze mi powiedzeć jak stworzyć i jakimi programami najlepiej coś prostego strone internetową. Zalogowałem sie na serweze pewnej darmowej domeny mśląc ze tam bede miał to co mi trzeba ale to dopiero początek. Nadmieniam że jestem w tym do kitu czyli nie kumam nic. Moze podpowiecie mi coś. Chciałym storzyc stonke druzyny piłki ręcznej mojego dzieciaka, mają na koncie pare zdobyczy i trzeba sie troche pokazać w internecie w poszukiwaniu sponsora . Wiem ze w intenecie jest na ten temat bardzo dużo ale naprawde nin a nic z tego nie rozumie. Czytam i czytam i coraz bardziej mnie to przeraza co wybrać bo jedni tak a dudzy coś innego. Dzięki :pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na forum takiego niepozornego użytkownika, który na pewni Ci coś dobrego poleci i poradzi - o ile nie jest zajęty. Generalnie gość robi w branży pamiątkarskiej (handel muszelkami), ale jak tylko nie dzierga naszyjników z nowej dostawy, to na pewno Ci pomoże, bo w tych sprawach jest nieoceniony (tu powaga akurat) ;) Jest to kolega.... 08/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.