Skocz do zawartości

Cześć ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się przywitać, bo troszkę już czytałam tu postów i każdy z jakiejś strony się tu prezentuje i przedstawia cel przynalezności do forum :P więc i ja napisze ;) jestem tu bo również zamierzam zostać diagnostą i korzystać z waszej pomocy, którą oferujecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :-D jestem pełen podziwu dla Ciebie że chcesz startować do tak obsadzonego przez facetów zawodu :) Ja i moi koledzy z forum z miłą chęcią służymy radą i pomocą byś pomyślnie przebrnęła przez egzamin a później nie zagubiła się w gąszczu zawiłości prawnych jakich ten zawód niesie za sobą :? pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry bardzo dziękuje ;) powinnam sobie jakoś poradzić gdyż stacje mam codziennie w pracy więc jestem dość na bieżąco ;) ale przyznaje, że praca na stacji a egz to dwa różne światy a forum pomogło nie jednemu przebrnąć przez zawiłe przepisy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na początek Ci mogę polecić czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie oczywiście ze zrozumieniem dzienników ustaw :) a w razie wątpliwości z interpretacją niektórych zapisów po prostu pytaj :) mi dużo pomogła książka vademecum diagnosty bo jest wygodna i wszystkie potrzebne akty prawne masz w jednym miejscu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w vademecum jest cała masa błędów choćby np przepuszczalność przedniej szyby :P dlatego właśnie zamierzam was pytać jeśli czegoś nie będę pewna :) w końcu kto pyta nie błądzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem WSZYSTKO oprócz numeru telefonu

 

DARIO64, czy aby do Opola nie masz za daleko :D ,

Oczywiście serdecznie witam Cię koleżanko na naszym forum, jeśli możemy w czymś pomóc to pytaj ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIO64, czy aby do Opola nie masz za daleko

To Ty nie wiesz co te komputry narobiły ? :D

nie martw się poinformuje na forum jak zostanę diagnostą

Nie ma sprawy ,może będziesz odważniejsza niż koledzy i dasz się namówić ,bo kolegom (nie ubliżając) jakby czegoś w kroku zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIO64, czy aby do Opola nie masz za daleko

To Ty nie wiesz co te komputry narobiły ? :D

nie martw się poinformuje na forum jak zostanę diagnostą

Nie ma sprawy ,może będziesz odważniejsza niż koledzy i dasz się namówić ,bo kolegom (nie ubliżając) jakby czegoś w kroku zabrakło.

 

 

To ty jeszcze nie wiesz, że w dzisiejszych czasach większość facetów to "pindy". Nikogo nie obrażam, stwierdzam tylko co widzę w otoczeniu własnym, żeby tu linczu zaraz nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrażam, stwierdzam tylko co widzę w otoczeniu własnym, żeby tu linczu zaraz nie było :P

Jak to mówią "Gdzie diabeł nie może ,tam babę pośle" , więc może Ty namówisz kolegów do SDS. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrażam, stwierdzam tylko co widzę w otoczeniu własnym, żeby tu linczu zaraz nie było :P

Jak to mówią "Gdzie diabeł nie może ,tam babę pośle" , więc może Ty namówisz kolegów do SDS. :D[/quote

 

SDS? a co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kolegom (nie ubliżając) jakby czegoś w kroku zabrakło.

 

No teraz kolego pojechałeś po bandzie, iza zapewniam Cię, że pindą nie jestem :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz kolego pojechałeś po bandzie

Pojechałem ,bo jak przyszło co do czego to na gadaniu się skończyło , gdzie jest ta setka co wzięła udział w ankiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.