Skocz do zawartości

Cześć ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego SDS bez urazy chłopaki ale marne szanse, że to zadziała poza tym co wy chcecie wywalczyć? Żeby właściciele stacji nie robili z was pocztowców? Klepanie pieczatek sie nie zmieni dopóki surowej kary za to nie będzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyszło co do czego to na gadaniu się skończyło , gdzie jest ta setka co wzięła udział w ankiecie

 

Niestety gadać wszyscy potrafią, zrobić niekoniecznie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co walczyć z wiatrakami? Wszysyc kradną jak nie będziesz robił tak jak reszta to zginiesz z własnej woli! Nikomu nie zależy na bezpieczeństwie tych szarych ludzi a wy chcecie świat zbawiać? Niektórzy tak maja "Pan Diagnosta Bóg i Władca". Trzeba robić tak żeby wilk był syty i owca cała a nie psuć sobie nerwy i dupe zawracać duperelami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego SDS bez urazy chłopaki ale marne szanse, że to zadziała poza tym co wy chcecie wywalczyć? Żeby właściciele stacji nie robili z was pocztowców? Klepanie pieczatek sie nie zmieni dopóki surowej kary za to nie będzie!!!

Jak posiedzisz trochę w naszych przepisach to zobaczysz jakie są "mądre " ,i uważaj jak zaczniesz pracować żebyś nie natrafiła na służbistę urzędnika ,bo za głupią literówkę stracisz uprawnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że "mądre to one nie są". Nie uznaje lewych pieczątek, podbijania DR za ładne oczy i zaocznie bez auta, ale bez przesady żeby np za nie działający spryskiwacz komuś negatywa wystawiać. Na moim terenie jest pełno takich "nawiedzonych" diagnostów. Sama takiego miałam i dałam mu wypowiedzenie. Panowie wszystko w ramach zdrowego rozsądku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że na dyskusje zawodowe są inne działy. Tu mamy możliwość przywitania się z nowymi użytkownikami.

 

Iza - witam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.