Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

jasiu1991

Przeróbka busa dostawczego na osobowego.

Polecane posty

jasiu1991

Witam

Na imię mam Lukasz, jestem nowy hehe przepraszam za wszystkie błędy popełnione w wystawianiu nowego posta ale myślę ze moderator najwyżej przełoży. ;-) Wiec tak mam pytanie a dokładniej pytania wiec zaczynam :

- czy jest możliwość kupna w kraju busa dostawczego i samemu przerobieniu na osobowy

- jak to sie ma do kupienia busa poza granicami polski

- jeśli tak to co trzeba zrobić

z góry dziękuje i pozdrawiam :)

rurek777

kupic możesz zawsze , przerobić też możesz sam , ale musisz mieć oświadczenie z zakładu

uprawnionego do zmian konstrukcyjnych , następnie na badanie techniczne i rejestrujesz ,

i wszystko :)

wiesław

kup busa osobowego,bo bus ciężarowy z reguły nie jest przystosowany do montażu siedzeń

rurek777

niektóre są :)

grzegorz70

Przed kupnem pojazdu upewnij się, że w podłodze są oryginalne punkty mocowania foteli i pasów.To na początek, reszta to pikuś, przepraszam, pan pikuś.

ponti

- czy jest możliwość kupna w kraju busa dostawczego i samemu przerobieniu na osobowy

z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Z przerobieniem to nie będzie problemu jeżeli podłoga będzie przystosowana do zamocowania foteli, ale z tym kupnem busa w kraju to chyba przesadziłeś myślę , że będzie ci ciężko wykonać tą czynność ::hey

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.