Skocz do zawartości

Szczyt urzedowego debilizmu w Toruniu


jmichlicki

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam , za niedomowienia. Po prostu diagnosta odmowil zrobienia badan i przedstawil pismo z wk. Zona sie z nim nie klocila bo zawsze robila tam przeglady i facet nigdy nie wymyslal problemow a jak cos bylo nie tak to naprawial na miejscu i to za przyzwoite pieniadze. Jest to o tyle wazne , ze te sprawy sa na jej glowie.

Ta sytuacja juz kiedys wyplynela gdy poprzednie auto rejestrowalismy i to byl Dodge Caravan na brytyjskich numerach. Auto oryginalnie na rynek amerykanski ale problemem byly tablice. Od trzech lat nic sie nie zmienilo. Jakis Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! w urzedzie napisal pismo nie liczac sie z konsekwencjami a ludzie musza sie do tego dostosowywac.

Chyba to jednak racja , ze zyjac od paru lat za granica trace tolerancje dla glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wydział komunikacji zarządzeniem starosty zażądał archiwizowania wyników badań ze wszystkich urządzeń

 

Z szarpaka też :D

 

A może filmy kręcicie jak szarpiecie :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu odmowiono mojej zonie pierwszego przegladu gdyz auto ma brytyjskie tablice.
Odmowa była na piśmie, czy "na gębę" ? Jesli z autem jest tak jak mówisz to żądaj odmowy na piśmie i kierunek najbliższe SKO.

Hmmmm.... od kiedy od odmowy wykonania pozytywnego BT można się odwołać do .......SKO?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... od kiedy od odmowy wykonania pozytywnego BT można się odwołać

przecież badania nie było - to dlaczego "pozytywnego" :?:

bo skoro jeździł w GB, to może miał zmienione lampy ... i wtedy byłoby N

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież badania nie było - to dlaczego "pozytywnego" :?:

Najpierw musimy wiedzieć, że chyba jeszcze połowa diagnostów w Polsce wynik N1 nazywa warunkowym i dlatego w ogóle takiego nie daje (odsyła takich klientów bez badania, np do mnie),,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu odmowiono mojej zonie pierwszego przegladu gdyz auto ma brytyjskie tablice.
Odmowa była na piśmie, czy "na gębę" ? Jesli z autem jest tak jak mówisz to żądaj odmowy na piśmie i kierunek najbliższe SKO.

Hmmmm.... od kiedy od odmowy wykonania pozytywnego BT można się odwołać do .......SKO?

:)

 

Mowa była również o odmowie rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Toruniu odmowiono mojej zonie pierwszego przegladu"

 

Mowa była również o odmowie rejestracji

 

Ale gdzie była mowa o rejestracji? U Twojej cioci na imieninach? 8) Bo u autora postu tego nie widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Psuj - często widzisz różne takie rzeczy?

Noo... ostatnio nawet widziałem u Ciebie w profilu taki czerwony pasek na dole z cyferkami 3/3/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... ostatnio nawet widziałem u Ciebie w profilu taki czerwony pasek na dole z cyferkami 3/3/6

 

Patrzę na Twój pasek i widzę, że to znaczy, że jestem wyższy stopniem tak? I będziesz mnie słuchał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... ostatnio nawet widziałem u Ciebie w profilu taki czerwony pasek na dole z cyferkami 3/3/6

 

Patrzę na Twój pasek i widzę, że to znaczy, że jestem wyższy stopniem tak? I będziesz mnie słuchał? :)

Jeśli chodzi o te stopnie to ja jestem najwyższy lub najwyższejszy rangą . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te stopnie to ja jestem najwyższy lub najwyższejszy rangą . :cool:

 

I tu śmiem polemizować :hah: jeszcze są bardziej zasłużeni.

 

Na początku (był chaos - wiem) była mowa o odmowie rejestracji i wykonania badania technicznego. Potem post został zmieniony, wcześniej tez dość dosadnie było tam napisane o urzędnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te stopnie to ja jestem najwyższy lub najwyższejszy rangą . :cool:

 

I tu śmiem polemizować :hah: jeszcze są bardziej zasłużeni.

Ale on już nie moze polemizować :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - a ktoś jeszcze widział tą zmianę? :evil:

info o zmianach jest na dole postu

Ostatnio zmieniony przez jmichlicki 31-10-2011, 18:26, w całości zmieniany 2 razy

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.