Skocz do zawartości

demontaż główki haka


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie

Bo zamontowalismy hak homologowany do danego modelu odpowiedni i zwrócil policjant uwagę, że zasłania tablice rejestracyjną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrócil policjant uwagę, że zasłan :) ia tablice rejestracyjną :)

 

I miał rację. Bo trzeba odróżnić "nieciągnięcie przyczepy" od zasłonięcia tablicy rejestracyjnej.

 

O ile na to pierwsze nie ma paragrafu to na to drugie jak najbardziej i nieważne czy zasłania tablicę hak holowniczy, przyklejony liść, czy inne badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

pytanko szybkie odnośnie pojazdów, gdzie zamontowane są haki wypinane. czy może kierujący jeżdzić autem z zamontowanym hakiem nie ciągnąc przyczepy? Czy musi go wypiąć??? bo wiem i doczytałem ze jeśli hak zasłania tablice rej. lub swiatło przeciwmgielne to nie może i trzeba go odpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mike_van_mik napisał:

(...) gdzie zamontowane są haki wypinane

No na pewno w pojazdach ( w droższej opcji  ) :confused: inaczej nie umiem tego wytłumaczyć :icon_wink:

 

10 minut temu, mike_van_mik napisał:

(...) czy może kierujący jeżdzić autem z zamontowanym hakiem nie ciągnąc przyczepy?

Tak. ( Alt + x = jeździć )

 

11 minut temu, mike_van_mik napisał:

jeśli hak zasłania tablice rej. lub swiatło przeciwmgielne to nie może i trzeba go odpiąć.

Tak. ( Alt + s = światło )

:icon_wink::nausea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, u mnie w piątek klient się wykłócał że jak ma demontowaną główkę haka to nie musi mieć adnotacji hak w dowodzie --> bo mu tak powiedział inny diagnosta i ja się nie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Andrzej89 napisał:

jak ma demontowaną główkę haka to nie musi mieć adnotacji hak w dowodzie. 

nagrodę Nobla diagnosta powinien otrzymać w kategorii "najgłupsza wypowiedź miesiąca"   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andrzej89 napisał:

bo mu tak powiedział inny diagnosta i ja się nie znam. 

A jednak przyjechał do ciebie;). Jest HAK musi być wpis. No chyba że demontuje go z całą instalacją (belka, wzmocnienie itp.) to wtedy zgodzę się że nie..:-D

 

38 minut temu, mike_van_mik napisał:

czy może kierujący jeżdzić autem z zamontowanym hakiem nie ciągnąc przyczepy?

Kiedyś słyszałem tylko pewną "miejską legendę" że policja za to mandaty pisze,ale co,jak i czy to prawda?nigdy nie wnikałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to będzie "wieszak" nie hak - osobiście tak bym powiedział diagnoście - i niech się głowi do czego to z tyłu służy - ale to moja sugestia?

Ale na każdą sugestię diagnosta powinien mieć lekarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mike_van_mik napisał:

czy może kierujący jeżdzić autem z zamontowanym hakiem nie ciągnąc przyczepy?

Z racji że  policjant pod jednym dachem to zapytałem. Jest dokładnie tak jak mówi @IVVO ,jeśli hak nie zasłania tablicy ani świateł nie trzeba go u nas  demontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.