Skocz do zawartości

Ilu nas jest Diagnostów


mmiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ,czy Was tzn.Diagnostów wymiotło. Czyżbym został SAM. [po odejściu fiedorka] Nikt nic nie pisze ,nikt nie ma żadnych problemów, nikt się nie żali. Może macie zakaz pisania :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • mmiodzio

    24

  • darkdog

    12

  • Qnick

    11

  • Regan55

    9

Nie chodzi mi o szukanie ,tylko widzę , że Diagności po linii MON w ogóle się nie angażują . Chciałem po prostu ich ruszyć tzn. nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagności po linii MON

 

No tak nie popatrzyłem w temat. Ja na cywilnej robię, ale z MON'u czasem też się coś trafi :) i powiem szczerze nic tam się nie zmienia od lat jak się porozmawia z kierowcą takiego wozu na przeglądzie :lol::-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym został SAM. [po odejściu fiedorka

 

No ja jestem cały czas na posterunku i służę pomocą wszystkim którzy pragną -bo przekonałem się po raz kolejny ,ze diagnosta z wiadomościami i umiejętnościami nie może pracować na SKP która chce być fabryką pieniędzy - Diagnosta który nie ma aktualnej wiedzy , jest ślepy i posłuszny -taki jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przekonałem się po raz kolejny ,ze diagnosta z wiadomościami i umiejętnościami nie może pracować na SKP która chce być fabryką pieniędzy

Zdaje się że byłeś dobry jak trzeba było stację uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiedorowicz napisał/a:

Diagnosta który nie ma aktualnej wiedzy , jest ślepy i posłuszny

Wcale nieprawda na nauke nigdy niejest zapuźno nawet gdy niejeździmy na szkoleni z tego Forum można więcej się nauczyć niz z niejednego szkolenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że byłeś dobry jak trzeba było stację uruchomić.

Skąd ja to znam .To chyba wtedy to wszyscy są dobrzy a puźniej :(

 

Widzę że nie tylko mi sie to przytrafia :cool:

To jakaś plaga :roll:

Na początek szukają fachowca a potem pocztowca 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E z tym pocztowcem to lekka przesada

 

Mój ty przyjacielu ,no nie wiem czy przesada. Co niektórzy Diagności chwalą się że dziennie przerabiają od 30 do 50 pojazdów. I co ty na to. Zaznaczam że jeden Diagnosta. Ten to chyba wali na dwie ręce. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że jeden Diagnosta przerabia od 30-50
Ten to chyba wali na dwie ręce

I dwie nogi

30 do 50 pojazdów

To umnie przy 3-diagnostach dziennie jak jest 20 Obt to wielki sukces np.wczoraj od 7-22 było 6 bt :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę o braku szkoleń

Materjałów aby pozyskać wiedze dzisiaj jest dużo Wiem bo odrabiam lekcje ze swoim Synusiem i po tylu latach ukończenia szkoły :x człowiek się cały czas uczy i szuka wiedzy w różny sposób Przyjacielu Drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze trzeba chcieć . Znam takiego co 15 lub wiecej lat odebrał uprawnienia i to wszystko. I on jest twierdzi że jest najmądrzejszy . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E z tym pocztowcem to lekka przesada

 

Mój ty przyjacielu ,no nie wiem czy przesada. Co niektórzy Diagności chwalą się że dziennie przerabiają od 30 do 50 pojazdów. I co ty na to. Zaznaczam że jeden Diagnosta. Ten to chyba wali na dwie ręce. :x

Chyba ze 24 h na dobę.... :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 na jednego :?: , to chyba przez tydzień, bo jeśli tak jak piszecie to za niedługo pójdzie na :shoot: i do siebie może mieć pretensje. Przy 8-mio godzinnym systemie pracy wychodzi badanie co niespełna 10 min, przy 12-sto - 14 z hakiem :shock::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 8-mio godzinnym systemie pracy wychodzi badanie co niespełna 10 min, przy 12-sto - 14 z hakiem

 

I jednostka nadzorująca (WK) na to głęboko w poważaniu, a jak ktoś zapomni ciśnienie sprawdzić przy kontroli to chcą uprawnienia zabierać... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 8-mio godzinnym systemie pracy wychodzi badanie co niespełna 10 min, przy 12-sto - 14 z hakiem

 

I jednostka nadzorująca (WK) na to głęboko w poważaniu, a jak ktoś zapomni ciśnienie sprawdzić przy kontroli to chcą uprawnienia zabierać... :?

 

Wszystko zależy jakie to były badania ja okresowe to nie za bardzo ale jak VAT'owskie to jaki problem zrobić 20 i więcej dziennie ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.