Skocz do zawartości

Ilu nas jest Diagnostów


mmiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • mmiodzio

    24

  • darkdog

    12

  • Qnick

    11

  • Regan55

    9

czy Diagnosta widząc lub jeżeli się dowiedział z pewnych ust o paru poważnych ,powtarzam poważnych błędach kolegi Diagnosty, lub o tym że DR został podbity bez auta, że auto nie wjechało na stacje itd. to ma go zaanonsować czy nie.
Reganku tu nie chodzi o mnie

Najpierw się zastanów,,,

Zanim coś, komuś taki diagnosta powie, niech się dobrze zastanowi jakie ma dowody, komu, i przeciwko komu chce je przedstawić, by nie został ofiarą ,,,

ale jest to do zrobienia ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to Fiedorek napisał >chwasta trzeba wyrwać od razu. Taki sukinsyn jeden z drugim będą nam psuć opinie . I my mamy na to pozwolić .Jak długo to ma trwać,czy te WK lub Starostwa k...a mać tego nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet udało mi się wkleić :) i to mnie nazwano kapusiem :(

 

[ Dodano: 10-12-2011, 18:02 ]

a był to jeden z moich pierwszych postów . :(

Nie rób nic to nawet kapusiem nie zostaniesz,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to Fiedorek napisał >chwasta trzeba wyrwać od razu. Taki sukinsyn jeden z drugim będą nam psuć opinie . I my mamy na to pozwolić .Jak długo to ma trwać,czy te WK lub Starostwa k...a mać tego nie widzą.

Oczywiście tylko że kij ma dwa końce :-( i jak sie chce uderzyć psa to zawsze znajdzie się KIJ a poco czy mało mamy problemów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za tym aby srać we własne gniazdo, ale by uzdrowić tą chorą sytuację tak chyba trzeba byłoby robić tylko komu się chce chodzić po prokuratorach, sądach itp. bo tak by to wyglądało.

 

Najgorsze jest to, że Ci którzy mają bezpieczeństwo głęboko w d...pie na klientów nie narzekają, a Ci którzy się starają na odwrót. Dopóki podejście społeczeństwa się w tym temacie nie zmieni będzie jak jest teraz, część ludzi przyjedzie tam gdzie dokładniej "trzepią" a reszta pojedzie na "pocztę", na szczęście tych pierwszych jest pomału coraz więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki podejście społeczeństwa się w tym temacie nie zmieni będzie jak jest teraz

Dokładnie i jeszcze ładnych pare latek minie żeby to ludziska zrozumieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam tu nie chodzi o mnie ,chciałem tylko waszej opinii . Lecz wracając do tematu ,to powiem Wam szczerze,że jeżeli będziemy mieli taki pogląd to nigdy takich wszarzy nie wytępimy. Też nie jestem za tym aby srać w swoje gniazdo ,ale patrząc z drugiej strony to te wszarze to nie srają w nasze gniazdo. To jest chore , wiemy że są pocztowcy i nic w tym kierunku się nie robi >>czy to aby nie powinno być karane.

 

[ Dodano: 11-12-2011, 21:07 ]

Przecież ,nie długo to bedzie tak ,że "pocztowiec" bedzie miał prace , a normalny Diagnosta ją straci.

 

[ Dodano: 11-12-2011, 21:18 ]

już ,jest tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ,nie długo to bedzie tak ,że "pocztowiec" bedzie miał prace , a normalny Diagnosta ją straci.

A jak myślisz, czemu to wcześniej napisałem ?

 

CYTAT "Zanim coś, komuś taki diagnosta powie, niech się dobrze zastanowi jakie ma dowody, komu, i przeciwko komu chce je przedstawić, by nie został ofiarą ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki podejście społeczeństwa się w tym temacie nie zmieni będzie jak jest teraz,

Można to przyspieszyć przez poprawienie nadzoru nad SKP, tylko, że jakoś nikomu na tym nie zależy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to przyspieszyć przez poprawienie nadzoru nad SKP, tylko, że jakoś nikomu na tym nie zależy :?

 

Właścicielom SKP na pewno nie zależy, ich interesuje tylko kasa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielom SKP na pewno nie zależy

To akurat mozna zrozumieć, ale dlaczego nie zalezy Starostwom Powiatowym, tego już zbytnio pojąć nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego nie zalezy Starostwom Powiatowym, tego już zbytnio pojąć nie mogę

 

Bo jak się jakoś kręci to po co sobie dodawać obowiązków :razz: i tak 10 będzie wypłata czy się zrobi mniej czy więcej :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to przyspieszyć przez poprawienie nadzoru nad SKP, tylko, że jakoś nikomu na tym nie zależy :?

 

Cytat z naszej SDS strony ,,,

Wykreślenia z treści art. 84 prawa o ruchu drogowym zapisów o cofaniu uprawnień diagnoście do wykonywania zawodu.

w tym nie pomoże ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w urzędach pobory otrzymuje się ostatniego dnia miesiąca lub jeszcze wcześniej.

 

Tiaa... żona dostaje 25-go. Przynajmniej może uczciwie powiedzieć, że do 1-go nam wystarcza... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.