Skocz do zawartości

Prośba - konkurs fotograficzny


Devil

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam wam prośbę córki mojego znajomego, jeśli możecie to pomóżcie...

Oczywiście jeżeli zdjęcie którego dotyczy pośba wam się podoba :-D

 

...Czy mogłabym Cię prosić o pomoc? Być może to zignorujesz, ale żyję w nadziei, że komuś zechce się mi pomóc.

W konkursie do wygrania jest obiektyw Sigma 50 mm f/2,8 - mój wymarzony, jednak bardzo drogi (Jednak by go wygrać, muszę zdobyć pierwsze miejsce.

Wierzę, że mam szanse, bo zdjęć konkurujących jest niewiele. Ale niestety potrzebuję pomocy.

Domyślam się, że pewnie Ci się nie chce, zwłaszcza, że głos trzeba potwierdzać mailem, ale będę niewypowiedzianie wdzięczna, jeśli jednak poświęcisz na to kilka sekund.

Przepraszam, jeśli uznasz to za spam, ale proszę o trochę zrozumienia, naprawdę wygranie tego obiektywu byłoby dużym krokiem w kierunku spełnienia moich marzeń, jeśli chodzi o fotografię, a nie mam na niego pieniędzy.

 

Link do zdjęcia konkursowego...

Zdjęcie - konkurs fotograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    13

  • blakop

    10

  • andy68

    9

  • Olga

    9

Top Posters In This Topic

Dziękuje Panowie i w imieniu Tej młodej adeptki sztuki fotografowania stawiam wirtualne piwo.

Blakop, no cóż..

Twoja złośliwość co najmniej dorównuje, a nawet przewyższa Twą wiedzę fachową, która obiektywnie oceniając jest dosyć duża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil, a gdzie Ty tu widzisz złośliwość?

Po prostu nasz kolega też bierze udział w tym konkursie, o czym już wcześniej tu na forum było wspominane. Fotografia to również jego pasja. Cenię ludzi, którzy dążą do realizacji własnych marzeń.

 

Pozwól, niech forumowicze sami zadecydują, na które zdjęcie chcą oddać swój głos.

 

Pozdrawiam i zachęcam do głosowania :)

 

 

http://www.warsztatywzlodziejewie.pl/wp-content/plugins/wp-photocontest/viewimg.php?img_id=332&post_id=4868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem adres zdjęcia na onet-czat,

i sekundę później już mnie wylali z pokoju

:evil::evil:

 

[ Dodano: 12-12-2011, 19:12 ]

Pozwól, niech forumowicze sami zadecydują, na które zdjęcie chcą oddać swój głos.

10 Głosować może każdy. Na jedno zdjęcie można zagłosować tylko jeden raz w skali 1-5. Oddany głos należy potwierdzić klikając link przesłany na e-mail.

czyli można głosować na każde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konkurs na najlepsze zdjęcie ,czy też który z królików ma więcej znajomych?

 

A co za różnica? 8)

 

Devil - nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Los chciał, że akurat córka naszego kolegi z forum i nasz kolega z WK biorą udział w tym samym konkursie i mają miejsca obok siebie (II i III). Ja akurat już glosowałem za moim kolegą - to takie naganne?

 

[ Dodano: 12-12-2011, 21:04 ]

Bert - ale jakbyś Ty startował, to wiesz, że masz 3 głosy... Swój, Swojej żony i mój :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja chałtura nie nadaje się do wystawiania na takie artystyczne konkursy

Eno Maciku nie przesadzaj że twoje zdjęcia to chałtura żebyś zobaczył moje o to tak byś mógł powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj a kiedy będę mogła zagłosować na Twoje zdjęcie? :)

Moja chałtura nie nadaje się do wystawiania na takie artystyczne konkursy :)

Jaki skromniś :-D

Chyba się zmobilizuje i zacznę wstawiać swoje dzieła sztuki ...

A zresztą Blakop nie lubi Podlasia... :razz:

No wiesz... blakopem się przejmujesz? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki skromniś :-D

 

Jak zaczynają się podobać swoje własne zdjęcia, to zły znak. To znaczy nie jest tak, że nic mi się nie podoba, ale jestem świadom moich braków

 

DSC_2159.JPG

 

To mi się na przykład podoba. Zrobiłem na rynku w Barlinku (nawet nie czuję kiedy rymuję). Figura Gęsiarki Barlineckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem świadom moich braków

 

 

hehe to napisz jakie braki sa na przedstawionym przez ciebie zdjeciu?

 

wracajac do tematu uwazam ze taka prosba nie jest fair wobec innych uczestników konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to napisz jakie braki sa na przedstawionym przez ciebie zdjeciu?

 

No to akurat mi się podoba, ale jesli bym je robił ponownie to deko wcześniej (jeśli bym miał odpowiedni księżyc), bo zdjęcia nocne tak naprawdę robi się tuż po zachodzie, kiedy niebo jest jeszcze niebieskie a nie czarne (nie dotyczy zdjęć gwiazd), penie nie wykadrował bym centralnie i pewnie lekko bym zmienił kąt żeby było mniej drzew widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, nie zastanawiałeś się nad zmianą profesji :?: , foty na Twojej stronie są cool :ok (kurde, ale przysłodziłem :x ) :D.

 

Jak już mówiłem, taka chałturka... to takie moje hobby które przynosi parę złotych. Ale hobby baaaardzo drogie :(, za to co mam w torbie niezgorsze używane auto bym kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat mi się podoba, ale jesli bym je robił ponownie to deko wcześniej (jeśli bym miał odpowiedni księżyc), bo zdjęcia nocne tak naprawdę robi się tuż po zachodzie, kiedy niebo jest jeszcze niebieskie a nie czarne (nie dotyczy zdjęć gwiazd), penie nie wykadrował bym centralnie i pewnie lekko bym zmienił kąt żeby było mniej drzew widać

W swojej galerii masz więcej fajnych zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat mi się podoba, ale jesli bym je robił ponownie to deko wcześniej (jeśli bym miał odpowiedni księżyc), bo zdjęcia nocne tak naprawdę robi się tuż po zachodzie, kiedy niebo jest jeszcze niebieskie a nie czarne (nie dotyczy zdjęć gwiazd), penie nie wykadrował bym centralnie i pewnie lekko bym zmienił kąt żeby było mniej drzew widać

 

a nie pomyslałeś o swietle na punkt w ksiezyc i doswietleniu postaci jakims blyskiem zamiast zasłaniac ksiezyc ::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pomyslałeś o swietle na punkt w ksiezyc i doswietleniu postaci jakims blyskiem zamiast zasłaniac ksiezyc

 

Całe tło było by wtedy czarne, poza tym nie chodziło o zasłanianie księżyca, bo on nie przeszkadza, ale o zrobienie aureoli światła wokół głowy posągu.

 

A mam tez inne :)

DSC_2160.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.