Skocz do zawartości

Prośba - konkurs fotograficzny


Devil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    13

  • blakop

    10

  • andy68

    9

  • Olga

    9

Top Posters In This Topic

No dobrze...

Przyjmijmy że Blakop nie jest złośliwy (chociaż sam nie bardzo wierze w to co pisze) :evil:

Devil - nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Los chciał, że akurat córka naszego kolegi z forum i nasz kolega z WK biorą udział w tym samym konkursie i mają miejsca obok siebie (II i III). Ja akurat już glosowałem za moim kolegą - to takie naganne?

Oczywiście że to nie jest naganne. Nie widziałem na forum tematu dotyczącego tego konkursu i zdjęcia na na które głosowałeś.

Czy nie uwazasz jednak że to trochę "not fair" by w temacie założonym przeze mnie z prośbą o pomoc, wrzucasz linki i namawiasz zupełnie do czego innego? Z czynną pomocą koleżanki Olgi. Przyznam że zaimponowała mi solidarność wśród pracowników WK. ;)

To ja poproszę o głosy na tą fotkę: :)

Ale tak jak napisałem przepraszam, użyłem zbyt mocnego słowa, przyjmuje że nie jesteś złośliwy :-D . Po prostu jesteśmy z "innych bajek"

 

Co do tego typu konkursów to oczywistym jest że wygra ten, kto dotrze do jak największej liczby głosujących.

Czy ktoś z was słyszał wcześniej o tym konkursie lub o warsztatach w Złodziejewie?

Zwróciłem się do was z prośbą, ponieważ znam tę młodą dziwczynę i wiem co dla niej znaczy fotografia, widzę jej zaangażowanie.

Tak więc, jeśli podoba wam się zdjęcie przez nią wykonane (link jest w pierwszym poście tematu) - głosujcie.

 

Przyznaje, że sam kiedyś próbowałem bawić się fotografią.

Zakupiłem oczywiście lustrzankę.

I co?

I dalej trzaskam w trybie "AUTO" :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uwazasz jednak że to trochę "not fair" by w temacie założonym przeze mnie z prośbą o pomoc, wrzucasz linki i namawiasz zupełnie do czego innego?

 

A jakbym obok założył taki sam temat, to byłoby fair? :) czy w ogóle już na tym forum nie powinienem na to nagabywać?

 

To jednak forum samochodowe - nie fotograficzne, więc dublowanie tematów na temat tego samego konkursu nie dotyczącego tematyki forum jest chyba bez sensu. Każdy głosuje na to, co chce. Ty prosiłeś o głos na córkę kolegi, ja o głos na kolegę. Każdy ma wybór - głosować, nie głosować, albo w ogóle zrobić co innego...

 

A że jak widać po ilości głosów brać WK sprawniejsza od SKP - cóż.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że jak widać po ilości głosów brać WK sprawniejsza od SKP - cóż

A może brać w WK pijąc kawę i piłując paznokcie ma więcej czasu na serfowanie po internecie niż diagności którzy po zimnej hali muszą biegać :) hahah :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może brać w WK pijąc kawę i piłując paznokcie ma więcej czasu na serfowanie po internecie niż diagności którzy po zimnej hali muszą biegać :) hahah :D :D :D

No coś ty, kawa się sama nie zaparzy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na forum tematu dotyczącego tego konkursu

Pojawiło się wcześniej w Shout Boxie.

A może brać w WK pijąc kawę i piłując paznokcie ma więcej czasu na serfowanie po internecie

Blakop jak w następnej edycji konkursu pojawi się Twoja fotka wykonującego te czynności ,zwycięstwo murowane . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego typu konkursów to oczywistym jest że wygra ten, kto dotrze do jak największej liczby głosujących.

 

sorki czy o to chodzi w konkursie fotograficznym, jak dla mnie dobra fotografia obroni sie sama

 

 

Zwróciłem się do was z prośbą, ponieważ znam tę młodą dziwczynę i wiem co dla niej znaczy fotografia, widzę jej zaangażowanie.

:

 

ja widze zaangazowanie w zdobycie obiektywu, zdobywanie nowego sprzetu nie jest jednoznaczne z podniesieniem poziomu fotografa, bardziej sie liczy kreatywnosc a przedstawione zdjecie jest przecietne (jak dla mnie) widze tam zdecydowanie lepsze prace.

 

 

Psuj racja ale jesli zniknie pare gałazek które własciwie nic nie wnosza a z drugiego zdjecia wnioskuje ze nie wiele brakuje osiagnac efekt o którym myslałem.

Dobrze naswietlony ksiezyc mógłby byc fajnym tlem dle rzezby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj racja ale jesli zniknie pare gałazek które własciwie nic nie wnosza a z drugiego zdjecia wnioskuje ze nie wiele brakuje osiagnac efekt o którym myslałem.

Dobrze naswietlony ksiezyc mógłby byc fajnym tlem dle rzezby

 

Nie mówię, że nie masz racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie masz racji

 

hehe nie chodzi o racje, kazda sytacje mozna zrobic na kilka sposobów

 

no teraz twoja kolej, mozesz poznecac sie nad moim :razz:

 

Juliet%252520balkony%252520with%252520moon.jpg?gl=GB

 

o takim efekcie ksiezyca myslałem, po za tym był (chyba ) watek o fotografi moze warto tam wrócic ::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz poznecac sie nad moim :razz:

 

Nie podoba mi się WB. I czerwona łuna na niebie. Ale wiem, że jakbyś zmienił balans to księżyc by był dziwny.

Przydało by się coś, albo ktoś na pierwszym planie, np mała dziewczynka patrząca na księżyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten rower na balkonie

 

a własciwie to sa dwa, ale o ile dobrze pamietam to tam balkonu nie było :evil:

 

nie macie piwnic w tej Anglii

 

tego wynalazku to oni jeszcze nie wynalezli

 

No bieda panie... bieda...

 

to prawda zwłaszcza na koncie po swietach :-P

 

Psuj wszystko sie zgadza, no to zapodam cos jeszcze :

 

SG109807m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą...

Psuj, jak dla mnie to drugie zdjęcie Gęsiarki Barlineckiej jest lepsze.

 

andy68, na Twoim pierwszym zdjęciu najbardziej przykuł moją uwagę księżyc. Czy taki był Twój zamiar? :)

 

A możesz wyjaśnić co to jest ten "efekt księżyca"?

Czy może to jest to dostrzeganie "jasności" wśród ciemności? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do drugiego...hmmmm

Cały spokój tego zdjęcia "burzą" nie tyle czerwone poduszki (które chyba bardziej służą do zachowania równowagi i zróżnicowania kolorystyki)

ile buty i rękawiczki, ale jak się domyślam - o to właśnie chodziło...coś musiało zaintrygować odbiorcę... ;)

No a modelka...krytykować nie będę...figurka prawie taka, jak moja :-P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a modelka...krytykować nie będę...figurka prawie taka, jak moja

No ,a my szukamy fotek do kalendarza ,może byś podesłała trochę swoich plażowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Psuj wszystko sie zgadza, no to zapodam cos jeszcze :

 

 

Fajne, nienaganne przygotowanie modelki, dobry makijaż dobre światło i WB. Z kompozycji zabrał bym lewa poduszkę, nie ucinał bym włosów (zdjęcie nie musi mieć formatu matrycy) co do modelki, wydaje mi się, że ma nienaturalnie wciągnięty brzuch, ale może mi się wydawać. No i jakiś paproch jest na prawej poduszce, mógłbyś go wyklonować.

 

Mam nadzieję, że następne z serii było z ułożeniem modelki w poprzek kanapy z nogami na oparciu i głową zwieszoną z siedziska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a modelka...krytykować nie będę...figurka prawie taka, jak moja

No ,a my szukamy fotek do kalendarza ,może byś podesłała trochę swoich plażowych.

Zaczęłas obiecujaco..Aco dalej.....

"prawie" - robi dużą różnicę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy68, na Twoim pierwszym zdjęciu najbardziej przykuł moją uwagę księżyc. Czy taki był Twój zamiar? :)

 

 

tak taki byl zamiar by pokazac ksiezyc i cienie na podłodze jakie daje jego swiatlo

 

A możesz wyjaśnić co to jest ten "efekt księżyca"?

 

zle sie wyrazilem chodziło o dobrze naswietlony ksiezyc

 

a wszyscy i tak czekamy kiedy pokaże piers

 

zapomnij :P

 

Psuj dzieki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.