Skocz do zawartości

BT a CepiK


wojwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie...Można wystartować z badaniami bez Cepa? zamówiliśmy czytnik i karte, przyjdzie lada dzień...potem kartę wraz z wnioskiem trzeba jeszcze odesłać do Departamentu Cyfryzacji czy jakoś tak w MSWiA a to potrwa....Wiem, wiem...jest ustawa i mamy 3 dni robocze na wysłanie raportu....czy ktoś może coś doradzić?...jakie są konsekwencje za nie wysłanie raportu w terminie...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    9

  • blakop

    5

  • mirek.g

    5

  • wolf

    4

Top Posters In This Topic

...no to wystartowałem... moje pierwsze w życiu okresowe badanie pojazdu z podniecenia robiłem chyba z 50 minut - u mnie nikt mnie nie pogania - wpis do rejestru kolejne 10 minut - dysponuje DOSowskim cudem :] ...wspomniany pojazd to sześcioletnia Ibiza, niestety miał poprzepalane żarówy od podświetlenia tablicy rejestracyjnej....ale właściciel zrozumiał powage sytuacji i natychmiastowo otworzył zlecenie na wymianę tychże lampionów... sprawny elektryk zza ściany z serwisu w 4 minuty załatwił sprawę no i z premedytacją wystawiłem "P" .

P.S. na jutro już mam 3 pojazdy umówione w kolejce.......musze się napić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety miał poprzepalane żarówy od podświetlenia tablicy rejestracyjnej

....musze się napić

 

No to idziesz po bandzie.

Stwierdzenie niesprawność pojazdu przy OBT kończy się wynikiem N.

 

Patrz zał nr 1 RMinfr z 18.09.2009 DzU 155

Dział I

Tabela: przedmiot i zakres badania, czynności kontrolne, metody oceny stanu technicznego pojazdu oraz kryteria uznania stanu technicznego pojazdu za niezgodny z warunkami technicznymi

poz 4.6.1 pkt 4. :lol:

Ponowne sprawdzenie pojazdu po usunięciu usterek i dopiero wtedy P i pobranie opłaty na CEPiK.

Nie pij tylko czytaj wspomniany załącznik.... ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już jesteś przyjazny dla klienta to się nie chwal na cały świat ...

:lol:

 

ale tam...

przecież są SKP które w reklamówkach piszą, że robią przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ,dopiero zaczął a już w "łeb" dostał.

 

Musi wiedzieć jak robić bo inaczej nie przeżyje pierwszej kontroli z WK i TDT.

Kolega ma wpisane do protokołu pokontrolnego że nie sprawdził gaśnicy przy OBT :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej się czepiacie, przecież to pierwsze badanie w życiu.

Ja kiedyś zrobiłem badanie jednemu takiemu i potem pół polski wiedziało że nie sprawdziłem ciśnienia w kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej się czepiacie, przecież to pierwsze badanie w życiu.

Aż dziwne że zauważył to podświetlenie tablicy, szczególarz :ok

 

Ja kiedyś zrobiłem badanie jednemu takiemu i potem pół polski wiedziało że nie sprawdziłem ciśnienia w kołach.

Łoł! a co to jakiś słynny przypadek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.