Skocz do zawartości

Pitu ,pitu


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Oferuję wysokie zarobki, szkolenia a także zakwaterowanie. Stacja kontroli w Wałbrzychu zakwaterowanie w wyremontowanym mieszkaniu .
Poczekaj aż przycichnie ze "złotym pociągiem", bo inaczej to każdy poleci ze szpadelkiem do lasu. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła polska mówi "wziąść".

Jaja sobie robisz?

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Dlaczego-nie-wziasc;11924.html

Bo szkoła polska teraz mówi tak że ciężko zrozumieć gwarę gimbazy.

 

[ Dodano: 03-09-2015, 12:13 ]

Dobra,chyba wiem do czego pijesz.

Poseł Krystyna Pawłowicz znowu na froncie, tym razem językowym. Po tym, jak zarzucono jej, że tak chętnie używana przez nią forma „wziąść” jest niepoprawna, prof. Pawłowicz wytoczyła prawdziwą krucjatę przeciwko każdemu, kto zarzuca jej językowy błąd. Od paru dni dowodzi, że „wziąść” jest równie dobre co „wziąć” – pisze portal natemat.pl. Pani poseł znalazła nawet stuletni słownik języka polskiego, który uznaje formę „wziąść” za dopuszczalną, choć przestarzałą. Zawsze mi się zdawało, że pani poseł jest taka trochę niedzisiejsza. Ale żeby sprzed stu lat?

Niestety ale na przykładzie tej pani tytuły nie zapewniają kultury osobistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można braść

Znaczy się "chycić". :lol:

Możecie skończyć ta nic nie wnosząca do sprawy dyskusję ?

Dziękuję !

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=240805#240805

Bo moderator spowodował nakręcenie tematu poprzez ukrycie , nie wiem o co tam chodzi ,ale proponuję wysłać w kosmos jak coś nie pasuje- to samo powinno spotkać posty związane z Kryśką P.,a nie przenoszenie do szacownego działu Pitu,pitu(jako autor tego działu chyba jakieś prawa mam?). Ziemia siedlecka została pokarana tą panią przyniesioną w worku i niechcący centralna Polska podniosła mi ciśnienie ,jak doczytałem o co biega z tym "wziąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
czy Ty jesteś diagnostą?
Grzechu , czy Ty musisz być złośliwy?

Grzesiek zadał podstawowe pytanie , bo jeśli jest diagnostą który dopiero zaczął przygodę z zawodem to ok ,chce się upewnić. Ale może być też klientem który był na podstawowej i mu odmówiono , a tutaj szuka "porad" żeby zajechać z powrotem i powiedzieć "Pan się nie znasz"

Już jeden pisał tak jakby był diagnostą , i chyba do tej pory ciąga wszystkich po prokuraturze i sądach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ,że lepiej się lansować niż czytać "nieuczciwy diagnosta".......Później media opisują,jakie kompetencje mają niektórzy diagności i niestety rzutuje to na cały obraz naszego środowiska.Jeśli chcemy być dobrze postrzegani należy zacząć od siebie.Z pokorą trzeba przyjąć słowa krytyki i wziąć się za czytanie przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.