Skocz do zawartości

Pitu ,pitu


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie rodziny od nowego roku po 500zł na dziecko.Informacje od kancelarii Prezydenta

 

Skąd na to kasa? Żeby tylko się nie okazało, że przy okazji zlikwidują ulgę na dzieci... :evil::evil::evil: i jak zwykle wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy w naszym kraju nie brakuje, trzeba tylko umiejętnie ja zarządzać!

i przychodzi "SZEF"

- ski w Dolomitach

- łososie w Norwegi

- słońce w Peru

co tam kilku rakowców mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Radiowozy nie wożą kogutów w schowkach

Sorry Janusz ,ale nie mogę się powstrzymać.

Koguty w schowku to wiezie osobówka jak wraca od teściów .Schowek też umowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było płytkami nie okładać wykręciłbyś z kolankiem

Od razu widać żeś za komuny chowany gdy rurki kładli na tynku . :lol:

 

No to co kto potrafi poza wyuczonym fachem mechanika ?

Hydraulika, płytki,murarz,tynkarz,akrobata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W pełni podzielam to stanowisko sądu ale za taka postawę już 2 razy strarciłem pracę - niestety ale tak działa system badań technicznych w naszym kraju.

Zapominasz dodawać - "U nas na ścianie wschodniej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poczta" została wyeliminowana.
nie chce mi się wierzyć ,że przy tak dużej ilości SKP da się tego uniknąć ,niezależnie od rejonu kraju, w którym ilość stacji przewyższa ilość biedronek... :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markes wierzy jak widać, że jak "kot z miasta Łodzi pochodzi..." to wszystko możliwe... Jego podejście i swoista schizofrenia w tym kierunku, że Łódź i tylko Łódź graniczy ze stanowiskiem pewnego przedsiębiorcy... Aż nie wierzyłem, że ta wizja ich połączy... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"U nas na ścianie wschodniej".

 

Czy na pewno :?: Kilka dni temu robiłem badanie okresowe pojazdu z Polkowic (ściana zachodnia). Zatrzymany DR za brak badań. Sprawdzam w CEP a tam ostatnie badanie z 2010 (dwa tysiące dziesiątego) roku. Klient po badaniu pojechał na komendę i odzyskał DR, z którym przyjechał po stempelek. Dowód wydany w 2010 roku, pięć kratek zapełnionych i ani jedno badanie nie figuruje w ewidencji. Jak myślisz, czy nie były one klepnięte na poczcie? :razz: A Ty się uczepiłeś tej "ściany wschodniej" jak rzep psiego ogona :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kowal i daniel rozgrywają swoje prywatne urazy ze swojego terenu ( ściana wschodnia). Wieszając psy na wszystkich diagnostach w Polsce ściągną nieuchronnie problemy na nas wszystkich. (wspomnicie moje słowa).

"U nas na ścianie wschodniej".
Wrocław :-D:-D

Tam gdzie działa nadzór jest też dużo wyroków w WSA. Patrz: Bydgoszcz, Wrocław Łódź, Szczecin.

Zamiast wchodzić do własnego domu i robić ku.ę na środku pokoju stołowego proponuję aktywniej popracować nad zmianą przepisów ( np. stopniowanie kary dla diagnostów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.