Skocz do zawartości

Życzenia


darkdog

Rekomendowane odpowiedzi

ΩΩΩΩΩ to jest sześć dup reniferów św. Mikołaja. Jak nie wyślesz innym osoba to zasraja Ci cały rok 2012 !! Sorki ale nie mogę ryzykować

Może i zasrają, ale widzę tylko pięć dup :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    7

  • Psuj

    4

  • grzegorz70

    3

  • pentagram

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przyznaj się, że to fotka z Twego archiwum z lat ubiegłych,,,

 

Nie :) Tegoroczna. :) Mały berbeć nie pozwolił nam w tym roku imprezować, więc wykorzystałem to i trochę pofociłem. No trochę to za mocno powiedziane :) Od 23.59 do 00.25 zrobiłem całe cztery zdjęcia (słownie cztery). To było pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale , że kryzys jeszcze do Barlinka nie dotarł ???

 

To raczej nie miasto fundowało :) Oficjalnego pokazu to chyba nie było. Wszystko ludzie strzelali.

 

trudzilam się ratowaniem Fosia(foksterierek kochany)

 

Nie obraź się na mnie, ale osobiście uważam, że odpowiedzialny posiadacz zwierzaczka, jesli wie o jego strachu przed hukiem (ja mam ten luksus, że mój piesiol znosi bezstresowo) umawia się wcześniej z weterynarzem i zwierzak dostaje nieszkodliwy zastrzyk na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się na mnie, ale osobiście uważam, że odpowiedzialny posiadacz zwierzaczka, jesli wie o jego strachu przed hukiem (ja mam ten luksus, że mój piesiol znosi bezstresowo) umawia się wcześniej z weterynarzem i zwierzak dostaje nieszkodliwy zastrzyk na uspokojenie.

Mój dostał trzy tabletki w ciągu dnia ,a i tak łaził jak śnięty i nie mógł sobie miejsca znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ludzi zbyt szybko nie da się oduczyć puszczania fajerwerków. A zwierząt szkoda. Jedyne wyjście to skorzystać z pomocy weterynarza i te co wrażliwsze czworonogi troszkę "znieczulić".

 

Psuju jak widzę Twoje fotki to chyba odkurzę mojego Canona, kupię statyw i zacznę uczyć się fotografować. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje nieszkodliwy zastrzyk na uspokojenie.

To nie jest takie proste. Zastrzyki nie są tak całkiem nieszkodliwe, a po drugie nie blokują odczuwania stresu a jedynie reakcje na bodźce stresogenne. Zdarzały się przypadki śmierci zwierząt na serce, ze strachu, mimo iż były na środkach uspokajających. Stres je zabił chociaż leżały otumanione w swych legowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie futrzaki (koty) znosiły różnie. Jeden schował się za łóżkiem i wyszedł po godzinie a drugi jak poszedł w długą na dworze to myślałem że już nie wróci, ale wrócił w Nowy Rok koło południa :-D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.