Skocz do zawartości

Jaki dokument odpowiada DR


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, bo chyba warto, żeby to nie zginęło.

 

Panowie - bzdurą jest podejście, że dokument odpowiadający dowodowi rejestracyjnemu to wyłącznie PC. Owszem - nieraz będzie to PC, ale innym razem pokwitowanie z Policji czy zaświadczenie, a jeszcze innym razem nic!! A badanie okresowe i tak wykonujecie. I o tym traktuje najważniejsza osoba w MI w poniższym piśmie. Proszę :

 

pismo1.th.jpg

 

pismo2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    20

  • blakop

    9

  • DARIO64

    8

  • JANUSZ60

    7

No i znów dwie różne interpretacje tego samego zagadnienia a ja chyba będę stosował tą która będzie dla mnie korzystniejsza w danym momencie i podpierał się tymi pisemkami w razie jakiegoś dymu :-P:-P:-P:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją podpisała najważniejsza osoba w ministerstwie (bo w końcu ministrowie się zmieniają, a ON ciągle jest dyrektorem departamentu hehe), a tą drugą tylko pan Oleksiak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja jest aktem wyższej rangi ;) Kto da więcej? ;)

 

Muszę Cię zmartwić, nie jest wyższej rangi :cool:

Jest sygnowane przez nieistniejące już Ministerstwo Infrastruktury

zaś to drugie, przez jak bardziej nam aktualnie panujące Ministerstwo Transportu i Budownictwa :-P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja jest aktem wyższej rangi ;) Kto da więcej? ;)

:ok

Najważniejsze jest to, że je zamiesciłeś. Pismo jest faktycznie wyższej rangi i to z wielu względów, zostało napisane jak wybronić rozp. 155. Jest też jeszcze jedno pismo pewnie w randze tej samej i to pewnie też powinno wzbudzić nie mniejsze zdziwienie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - niech się nawet dziesięć ministerstw zrobi i 100 razy zmienia nazwę... Liczy się, że AB podpisał ;)

To siła argumentu czy argument siły :cool::cool:

Może AB w nowym ministerstwie już się takim jw, pier.dołami już się nie zajmuje... :roll:

W końcu ma zastępcę BO... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sygnowane przez nieistniejące już Ministerstwo Infrastruktury

To co ,wszystkie nasze rozporządzenia do d.... czyli nie ważne ? :D

 

TO nie są rozporządzenia :?

To tylko "prawo powielaczowe", więc z tym to kto wie :roll:

Jak np. zastępca zostanie swoim dyrektorem to jego wykładnia górą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie są rozporządzenia

Wiem ,ale pomysł wart rozważenia ,jak minister się zmienia to wszytko stare do kosza i nowy niech się produkuje. :D

A tam nowy minister :cool:

za chwilę będzie Nowy Rok wiec....wszystko do kosza :viva:

 

[ Dodano: 29-12-2011, 21:01 ]

A gdyby tak jeszcze rozważyć wyższość AB nad BO ???

nowe ministerstwo więc kto wie kto kogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że AB zgodnie z literą alfa i beta jest wyżej w hierarchii przed i nad BO :):-D:D

Co powiesz na takie tłumaczenie Alfa Była, Będzie Omega :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i następny "kwiatek"

§ 5.

6. W przypadku stwierdzenia niezgodności cech identyfikacyjnych umieszczonych w pojeździe z zapisanymi w dowodzie rejestracyjnym lub odpowiadającym mu dokumencie, uprawniony diagnosta zatrzymuje dowód rejestracyjny.

7.

przyjechał na BT z odpowiadającym dokumentem (nie ważne z jakim) a mamy mu zatrzymać DR :!:

jak :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.