Skocz do zawartości

Jaki dokument odpowiada DR


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Pismo tam zamieszczone zostało przeredagowane z aktualną datą jako oficjalne stanowisko MI Będzie piwo, to wkleję

 

 

To i ja się dorzucę może coś będzie z tego bo na trzeźwo pewnie nie da się tego czytać :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    20

  • blakop

    9

  • DARIO64

    8

  • JANUSZ60

    7

Oj panowie - tylko wirtualnie byście wszystko robili?? :D

 

Olga - Ty też tylko wirtualnie? ;)

 

Mam pismo od wczoraj i pewnie gdyby nikt nie wrzucił to wkleiłbym je. Ale wolałem, żeby zrobił to ktoś z WK i tak też się stało.

 

No jestem ciekaw co Wrocław na to jak i inne WK, które sugerowały się chwilowo inną opinią MI :) Oczywiście WK się wykpią, że one tylko rozesłały pisma do SKP (patrz Prudnik), a nie kazały niczego :)

Pytanie - ilu klientów potraciły SKP, które odmówiły badań bez czasówek w sytuacji gdy stacja obok robiła "po staremu" (bo np. miejscowy WK nie narzucał interpretacji) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wpisu hak,LPG itp to wtedy korekta i N ?

 

Zaczyna się,jeśli są problemy zawsze można posilkować się WK lub kartą pojazdu.Ps zawsze były z tym kłopoty,ale trzeba sobie radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Marek na to ?, czy na tej podstawie jest szansa na zmiany we Wrocławiu ???

Myśleć to myślę że "moje" piwo Blakop powinien postawić Dabekowi... :cool:

 

Co do meritum to w świetle interpretacji które przesłali do Wrocławia "to niezły tam mają burdel "... :x

Nie wie "lewica" co robi "prawica" :)

 

 

[ Dodano: 04-04-2012, 09:56 ]

Mirek , musiałeś tak samo pomyśleć ??

W piśmie jest, że w przypadku zatrzymanego DR

"pokwitowanie oraz inne dokumenty(...)mogą stanowić podstawę do wykonania badania okresowego "

Wynika stąd, że samo pokwitowanie nie jest wystarczające do OBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika stąd, że samo pokwitowanie nie jest wystarczające do OBT.

 

Nie interpretujmy interpretacji bo się zakręcimy na maksa :-P

 

A poza tym każdy ma "swój" WK i każdy wie jak u niego jest, a jak idzie do "obcego" to pewnie nikt z tego afery nie zrobi bo to wątpliwy temat żeby się szarpać między sobą ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie są sprzeczne wnioski.

 

Gdy trzeba przedłużyć badanie to mamy sprawdzać warunki dodatkowe i szczegółową identyfikację, a na końcu, że pokwitowanie starcza do okresowego.

 

Jak zwykle robienie wody z mózgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interpretujmy interpretacji bo się zakręcimy na maksa :-P

Myślę że i tak już jesteśmy tak zakręceni... :lol:

 

bo nawet nie wiadomo, do kogo ta informacja jest dedykowana

:medit:

To jakaś mała "wojenka na górze" :cool:

Kilkukrotne nawiązanie w piśmie do do robienia OBT na pokwitowaniu jest jednoznaczne.

Wyraźnie dla tych co na zapytanie przez wrocławskie WK napisali, że jedynie dopuszczalne jest wtedy PC. :x

 

[ Dodano: 04-04-2012, 10:54 ]

W piśmie są sprzeczne wnioski.

I jeszcze nowość, że to WK wpisuje NTBO do DR gdy badanie jest robione bez DR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze nowość, że to WK wpisuje NTBO do DR gdy badanie jest robione bez DR...

żadna nowość

dotyczy przypadków, gdy pojazd nie był zarejestrowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie są sprzeczne wnioski.

Pokaż mi w którym piśmie MI nie ma sprzecznych wniosków, jeśli znajdziesz takie to zapewne będzie jednozdaniowe, bo w tych dłuższych zawsze potrafili namotać ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyczy przypadków, gdy pojazd nie był zarejestrowany :D

Z pisma wyglądało jakby przypadki wynikające z art 132 połączyli z art 82 ust 1.

Jednak w innym miejscu cytują ust. 2 art 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.