Skocz do zawartości

Wpisanie danych dot LPG GAZ


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto w programie zaktualizować kopiowanie danych o zbiorniku do uwag zaświadczenia, dane dotyczące protokołu TDT w przypadku gdy brak jest numeru protokołu TDT, tzn chodzi jak pamiętam nr zbiornika i pojemność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku gdy brak jest numeru protokołu TDT, tzn chodzi jak pamiętam nr zbiornika i pojemność....

 

Jak brak numeru protokołu to w zakładce gaz w jego miejsce wpisujesz numer zbiornika i jego ważność i tyle, i sie kopiuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Koledzy mam pytanie przyjezdza klient na badanie z gazem brak wpisu w dowód rejestracyjny. Zamontowany 7 miesięcy już jeżdzi tak i przyjeżdża na badanie ja mu jedynie mogę dać wynik ,,N''czy się myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gdzie w tym programie jest zakładka GAZ? Jak ją odnaleźć? Proszę po kolei.

 

Kolei do tego nie mieszaj. Wybierz typ badania okresowe gaz i pojawi ci się na dole programu zakładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, chociaż od razu też nie znalazłem, ale w końcu udało się. Jest to bardzo skomplikowany program na starcie pracy. Za dużo jest poukrywane, trzeba klikać po parę razy aż się trafi. Może później jest to prostsze. Pracowałem na bardziej przejrzystych i prostszych programach. A gdzie znaleźć załączniki ADR , zmiany konstrukcyjne, DIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo skomplikowany program na starcie pracy.

 

Program jest prosty i intuicyjny. Po prostu najpierw wybierz rodzaj badania, a wszystkie załączniki Ci się podświetlą. Zabezpiecza to przed wystawieniem złych dokumentów do badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko Twoja subiektywna opinia Panie Moderatorze

 

Diagnosto... pisze to jako diagnosta. Oczywiście, że moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom, pierwsze wrażenie po przesiadce ze starej stacji - takie samo. Ale potem już było tylko lepiej, a jak zacząłem poznawać nowe to już było super... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie za mojej kadencji

mam do dzisiaj takie zeszyty :-D 100 str. przedziurkowane, opieczętowane :oops: ach ta technologia :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

na pobranie nr tdt z poprzedniego badania,
w jakim celu .............
W celu nie wklepywania z ręki danych, które już w rejestrze są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.