Skocz do zawartości

Konferencja w Poznaniu ...


Norbert Jezierski

Konferencja (w skali 1-6) (im wyżej - tym lepsza ocena)  

2 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów - jak oceniacie Panowie majową konferencję organizowaną na terenie MTP przez Polski Związek Motorowy w Poznaniu ?

Była to chyba pierwsza tego typu impreza bez przedstawicieli Warszawy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D .

Sam osobiscie nie byłem na konferencji ale był nasz kolega ...Nie wchodzę w ocene meryteryczną...bo mi trudno nie będąc w Poznaniu/byłem poprzednie lata / ale fakt że Warszawki nie było...SKANDAl....gdzie jak gdzie ale w Poznaniu na Targach powinni być.To co przywiózł z konferencjinasz koleg tzw: Poradnik Diagnosty SKP" to żenada....poskanowane dzienniki ustaw /tyle to ja tez umiem.../ oraz zestaw pytan bez odpowiedzi ?

Drogi zespole redakcyjny!!!! Wydaj poradnik gdzie radzisz a nie tzw."Szukaj se sam..." My potrzebujemy odpowiedzi na te pytania i interpretacji przepisów przez autorytety z branży Motoryzacyjnej .Myślę że za te pienądze/ mysle o wpisowym na konferencje/ powinno się dostać więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, kto o tym będzie mówił i na ile będzie to wiążące ...

Na razie widać, że coś jest nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo w lutym każdego roku taka imprezka integracyjna dla kujawsko - pomorskich diagnostów odbywa się w Zaciszu. Tylko, że nikt tam nie myśli o pracy. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O imprezka jestem za a nawet przeciw. A odnośnie konferencji to najniżej można ocenić wykład o instalacjach gazowych (bez komentarza-kto był i nie spał to słyszał- całe szczęście że był tam człowiek z Koalicji na rzecz autogazu). No i godziny konferencji takie, że brak było czasu na zwiedzanie targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiecej zyskamy natym forum niz na tych konferencjach, nie mowie o bardzo rzadkich przypadkach kiedy to fachowiec naprawde w sposob przejzysty wylozy temat co sie nie czesto zdaza na konferencjach. rozmowy na foum wiecrj daja , bo przypadki sa z zycia ..... hi hi znowu podlizalem sie norcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lizusostwo mile widziane :D (to oczywiście był żart).

A tak serio - pisałem o tym nie raz na tym forum - moim marzeniem jest wykreowanie forum, które będzie łącznikem pomiędzy wszystkimi dagnostami - i tymi zrzeszonymi pod egidą IPS, i PISKP, i tych niezrzeszonych :D. To ma służyć absolutnie wszystkim ...

Początki mamy już za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O imprezka jestem za a nawet przeciw. A odnośnie konferencji to najniżej można ocenić wykład o instalacjach gazowych (bez komentarza-kto był i nie spał to słyszał- całe szczęście że był tam człowiek z Koalicji na rzecz autogazu). No i godziny konferencji takie, że brak było czasu na zwiedzanie targów.

 

A może po prostu KOALICJI na rzecz GAZU wykłąd ten nie był na rękę... no cóż prawda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dymałem 200 kilosów, żeby posłuchać jak zupełnie nieprzygotowany gość wykonuje telefon do przyjaciela w celu uzyskania odpowiedzi.kompletna kompromitacja i marnowanie pieniędzy oraz czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.