Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

blakop

Jaki TV kupić?

Polecane posty

blakop

Jak w temacie.

Kompletnie zielony w tym jestem, no a coś tam kupić trzeba. Do tej pory miałem telewizor LCD i w sumie tez chciałem taki kupić, ale jak wszedłem do sklepu, to widzę, że teraz oferują coraz częściej TV LED, a i plazmy coraz tańsze.

Żeby było jasne - szukam TV z dolnej półki (do 2000 zł max), ale ponieważ nawet w tej grupie już tez można przebierać w technologiach nie wiem co wybrać, żeby nie wyjść na tym jak Zabłocki na mydle.

Fajnie jakby ktoś tak po chłopsku powiedział tak, albo tak, bez filozoficznych wywodów o wyższości jednych elektronów nad innymi 8)

To jak - ogarnia ktoś temat? 8)

Jacdiag

np Forum elektroda ->

Plazma vs. LCD pobór prądu

Wybór telewizora - co kupić?

PLazma Lcd Led kilka pytań w sprawie doboru TV

Telewizor ok.42'' do ok.2000zł LCD/LED/PLAZMA

:D::hey

ps

ja kupiłem plazmę Samsunga w sklepie "nie dla idiotów" podczas promocji - bez VAT

42" kosztowała ~1620 zł

[ Dodano: 06-01-2012, 17:50 ]

duży + to potrafi odtwarzać zdjęcia, mp3 i filmy (avi, mp4 ...) z pendrive :viva:

blakop

No chyba właśnie taka plazmę w tym samym sklepie widziałem. I tak się zastanawiałem...

Jakieś uwagi masz??

Tomek D

Ja mam plazmę i jej wadą jaką ja widzę to to że jak oglądam w dzień to po za programem w TV widzę też prawie cały pokój.

rurek777

po chłopsku ci powiem , nie oglądaj telewizji :-D

JANUSZ60
nie oglądaj telewizji

Znam małżeństwo, które 10 lat nie ma telewizora (znaczy, że się da )

Ja mam 4 letni LCD i jestem zadowolony choć ma tylko HDMI oraz PC, fakt te młodsze mają więcej bajerów choćby te o których pisze Jacdiag ,,,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.