Skocz do zawartości

Rejestracja pojazdu z Niemiec z gazem


bosman

Rekomendowane odpowiedzi

W Polskim DR też jest tylko hasło GAZ

 

Tak bywało dawniej, teraz jest wpisywany rodzaj np. "GAZ-LPG"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • michal_k

    11

  • blakop

    9

  • Marek1

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

W Polskim DR też jest tylko hasło GAZ - i gdzie chcesz gościa wysłać w związku z tym

Nie myl pojęć - przy polskim wpisie masz szansę iż była wydana kiedyś homologacja a i ostatnio pojawia się wpis typu GAZ /LPG/ i data wpisu oraz zostaje "telefon do przyjaciela"

 

[ Dodano: 05-02-2016, 14:27 ]

pentagram, chyba równo pisaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gadanie nie poprawia sytuacji a na pewno przyniesie wiele problemów diagnostom. Właśnie macie NIK na swoim terenie.......

Prawda w oczy kole...

Jak dobrze pamiętam, to NIK w min woj. lubelskim badał działanie nadzoru nad stacjami w 2003 lub 2004 r. Opinia na ten temat była druzgocąca a pomimo, że upłynęło już ponad 10 lat w systemie nadzoru nad działaniem SKP praktycznie nic się nie zmieniło a ostatnio to nawet co niektóre starostwa zrezygnowały ze wspólnej kontroli stacji z TDT-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad działaniem SKP praktycznie nic się nie zmieniło
a nawet mozna powiedzieć ,że poszło w dół...................,sięgając prawie dna............... :cool::x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad działaniem SKP praktycznie nic się nie zmieniło

a nawet mozna powiedzieć ,że poszło w dół...................,sięgając prawie dna............... :cool::x

 

Piszesz o woj.Lubelskim,swoim rejonie ,czy całym kraju??

Ja uważam że w moim fyrtlu nadzór działa poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wszystkie województwa będą kontrolowane - wiec wyluzujcie - nie ma świętych - każdy ma coś za pazurami - czasami be bywa cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami be bywa cacy

Najgorsza, że często nawet nie musi być be, wystarczy, że kontrolującemu tak się wydaje,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gadanie nie poprawia sytuacji a na pewno przyniesie wiele problemów diagnostom. Właśnie macie NIK na swoim terenie.......

Prawda w oczy kole...

Jak dobrze pamiętam, to NIK w min woj. lubelskim badał działanie nadzoru nad stacjami w 2003 lub 2004 r. Opinia na ten temat była druzgocąca a pomimo, że upłynęło już ponad 10 lat w systemie nadzoru nad działaniem SKP praktycznie nic się nie zmieniło a ostatnio to nawet co niektóre starostwa zrezygnowały ze wspólnej kontroli stacji z TDT-em.

 

Mnie ta "twoja prawda" nie kole ale wkurza bo uogólniasz na całą Polskę. Po raz kolejny miałem rację pisząc, że patologia w badaniach dotyczy przede wszystkim ściany wschodniej. U nas po kontroli NIK tak dokręcili śrubę, że człowiek 3 razy sprawdza wydane zaświadczenie zanim pójdzie do WK. Mimo wprowadzenia opłat mój macierzysty WK nadal korzysta z TDT. Piszą takie rzeczy nie zapominaj dodawać u mnie w Lublinie bo tylko wówczas jest to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem przypadki że na poświadczeniu butli była pieczątka WK

 

A to już nadgorliwość klienta (że pokazał) i WK (że przybił). Literalnie pieczątka o montażu powinna się znaleźć wyłącznie na rachunku lub fakturze, a homo ma pozostać "czyste", nie mówiąc już o dozorze.

 

Taka pieczątka na homo to już chyba norma.Byłaby na dozorze i koniec z przekładkami butli :)

homo.thumb.jpg.bec276d7897133c2ed630f98d88ad9f9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby na dozorze i koniec z przekładkami butli :)

 

A guzik prawda.

Trzeci właściciel temu wstecz zakładał butlę 6 lat temu. Od tego czasu auto zmieniło nr i miejsce rejestracji w całym kraju 4 razy. To co Ci niby powie ten nr z pieczątki?

 

Markes - w Łodzi musieli przykręcić śrubę bo widocznie największa patologia właśnie tam była 8) Przynajmniej do tej pory. Bo teraz w końcu robicie dokładnie jak sam piszesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pieczątka na homo to już chyba norma

 

Nie powinno jej być na homo, ale jak widać ktoś z rozpędu wbił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - homologacje nowych aut przy rejestracji też nie powinny być dotąd stemplowane, a każdy WK bił równo jak leci (dopiero od paru miesięcy to unormowano).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.K.P-POZNAŃ napisał/a:

Byłaby na dozorze i koniec z przekładkami butli :)

 

 

A guzik prawda.

 

A z wpisanym nr VIN :-D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uogólniasz na całą Polskę. Po raz kolejny miałem rację pisząc, że patologia w badaniach dotyczy przede wszystkim ściany wschodniej.

W tym momencie rozmawiamy na temat nadzoru starostw nad stacjami kontroli pojazdów i nie mieszajmy do tego jakości badań technicznych. Znam przynajmniej 2 powiaty ze swego podwórka, które żadnych corocznych kontroli SKP nie przeprowadzają a cała dokumentacja (o ile taka istnieje) sporządzana jest w starostwie. Od ludzi z polski wiem, że w innych rejonach też nadzór często bywa fikcyjny. W Łodzi (z tego co widać i słychać) faktycznie nadzór i jakość pracy diagnosty jest kontrolowana i to z zastosowaniem dość ostrych kryteriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.