Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
marekkgb

Autonus który ma być na 100

Polecane posty

marekkgb

Witam mam pytanie.

 

Na okresowe badanie techniczne przyjeżdża autobus M2 który chce być autobusem na 100.

Nie posiada żadnych dodatkowych dokumentów oprócz DR.

 

Pytanie ;

 

-Czy przeprowadzamy pełne badanie i w uwagach w zaświadczeniu wpisujemy np. brak dokumentu potwierdzającego spełnienie warunków dla zwalniacza typu IIA itp.

 

-Czy wykonujemy tylko identyfikację i odstępujemy od dalszego badania.

 

-Czy też nie przystępujemy w ogóle do badania nie posiadając odpowiednich dokumentów

(analogicznie do §81 pkt 12 Ust. PORD - odstąpienie od badanie nie przedstawiając

dokumentu potwierdzającego sprawność urządzenia podlegającemu TDT)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
Na okresowe badanie techniczne przyjeżdża autobus M2 który chce być autobusem na 100.

dlaczego chcesz zrobić dodatkowe skoro klient przyjechał na okresowe :?:

 

ale skoro klient nalega i ma zbędne 126 zł to zawsze można wykonać dodatkowe z wynikiem "nie spełnia wymagań dla BUS100 "

:D:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekkgb

Ale on do tej pory nie był na 100 a teraz chce nim być. Więc czy możemy przeprowadzić badanie okresowe + dodatkowe na 100 nie mając dokumentów np. brak dokumentu potwierdzającego stateczność po rozerwaniu jednej z opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dany18

Nie odstępujemy od badania. Robimy OBT i jak nie ma nic oprócz DR to na pewno nie będzie 100. Klient płaci to niech ma to na piśmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
Więc czy możemy przeprowadzić badanie okresowe + dodatkowe na 100 nie mając dokumentów

to ja poprzedni post napisałem po chińsku :?::shock:

 

klient życzy sobie DBT to je wykonujesz :!:

w tym przypadku nie ma §§, że brak dokumentu = odstąpienie od badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekkgb

Czyli sumując:

 

Robie OBt i DBT

 

W zaświadczeniu z OBT wpisuje w pkt 2 <>

 

i wypełniam też zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu autobusu na 100 z wynikiem negatywnym.

 

Dzięki za pomoc. A z tym chińskim :

 

Najlepszy pływak ?

Bulbultone

A jego trener?

Czekamnadnie

 

Dyrektor?

Samcham

Jego gabinet?

Jamachama

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skpauto

Czy w DR jest wbity wpis BUS 100?

Nigdy nie widziałem DR autobusu na 100. Może ktoś wie, bo to może być istotne w tej sprawie.

 

[ Dodano: 12-01-2012, 23:01 ]

Wbijając pieczątkę w DR potwierdzamy stan zgodny z dokumentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekkgb

ja nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×