Skocz do zawartości

Czy szef zmusza cię do zrobienia przeglądu swojemu znajomemu


gladki

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś odmówiłem szefowi wykonania przeglądu jego znajomemu,który przyjechał z dowodem rejestracyjnym.Zostałem zastraszony,że jak mi się nie podoba to za bramą na moje miejsce jest 10-ciu.

Jak się zachowac w takiej sytuacji ?Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spotkałem się z taką sytuacją. Jedynym wyjściem była zmiana miejsca pracy. Bo na jednym razie się nie kończy. Ludzie o takiej mentalności nie zmieniają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie :D

Może znajdziemy jakąś pracę - na normalniejszej SKP.

Zaczyna się mały głód na diagnostów - i kto szuka, ten znajduje ...

TDT zrobiło swoje tymi egzaminami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się mały głód na diagnostów

Nie u nas, stacje mają pełną obsadę a do tego przynajmniej ze trzy nie przejdą w tym roku certyfikacji i będą diagności na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na ślasku, a przynajmniej w naszym rejonie tez pełna obsada. Na naszej stacji też na początku był taki problem, ale sie skończyło :D . W ostateczności idzie podbić takie badanie i telefonik na policję że taki opuścił naszą stacje- taką rade otrzymaliśmy na kursie dla diagnostów ( jak takie jeszcze były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności idzie podbić takie badanie i telefonik na policję że taki opuścił naszą stacje

Nie bardzo rozumiem na czym polega ten trik. Przecież szef może się wyprzeć co do wydania polecenia dokonania przeglądu w niesprawnym samochodzie. Tym samym wykonuje się donos na samego siebie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często bywam w takiej sytuacji i muszę powiedzieć , że coraz bardziej zaczyna mnie to wk...ć. Zawsze stanowczo odmawiam, czasami jest niezły "dym" z tego powodu.

Chyba zacznę szukać pracy u normalnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia pewnej dojrzałości. Nie wierzę, że żaden z was swojemy znajomemu nie przymknął oka i w pewnych sytuacjach rozumiem takich szefów. Ale nie można przeginać. U mnie to róznie bywało, ale teraz jest wporzo. Mój szef jest znany u nas w miasteczku i ma bardzo dużo znajomych. Dzisiaj jednego uwaliłem za słaby nożny w jednym kole i brak ręcznego. Oczywiście poleciał do szefa... i wyszedł z kwitkiem.

 

[ Dodano: Sob Paź 22, 2005 8:33 am ]

Ma oczywiście 14 dni na poprawkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam o tyle dobrze że mój szef ma uprawnienia i robi jak sie zjawi znajomy to musi sam zadecydować czy pozytyw czy negatyw i osobiscie wykonuje badanie pod tym względem mam pełny luz psychiczny i moralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszanie do wykonania (oczywiście z pozytywnym wynikiem pozytywnym ) badania to jedna sprawa a co powiecie na kontrolę ilości wyników badań z negatywnym wynikiem badania - mam to na co dzień i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam? (może nienadaję się do tego zawodu lub jestem nie z tej epoki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest to problem . Proponuje dopisać w uwagach że badanie wykonano na polecenie właściciela stacji . Odpowiedzialność spada na właściciela - to jemu zamykają stacje a nam zostają uprawnienia i możliwość szukania innej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest to problem . Proponuje dopisać w uwagach że badanie wykonano na polecenie właściciela stacji . Odpowiedzialność spada na właściciela - to jemu zamykają stacje a nam zostają uprawnienia i możliwość szukania innej pracy .

 

Odpowiada ten który się podpisuje. Niestety trzeba umieć się postawić a nawet szukać innego pracodawcy. Lepsze to niż pare lat za kratkami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.