Skocz do zawartości

Zniszczony przez bank PKO BP i sądy ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

20zbcw3.jpg

 

KIEDY LUDZIE STAJĄ SIĘ NAPRAWDĘ ŹLI, JEDYNYM UCZUCIEM, JAKIE IM POZOSTAJE, JEST RADOŚĆ Z CUDZEJ KRZYWDY.

[Johann Wolfgang von Goethe]

 

To jest strona o tym, jak łatwo można zniszczyć w tym kraju każdego. Moją rodzinę i mnie zniszczono tylko dlatego, że odmówiłem "bankowcom" wręczenia łapówki za przedłużenie kredytu. Syn mój Piotr nie wytrzymał. Od zeszłego roku nie ma Go już wśród nas. Teraz na ostatnim, nieludzkim etapie zniszczenia, chce się dokonać sprzedaży mojego domu za cenę mniejszą, niż działka, na której stoi.

[Leszek Kopczyński]

 

http://leszekkopczynskibelchatow.dbv.pl/news.php

 

%27

 

%27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Poniższy list był zaadresowany do Prezydenta Miasta Warszawy w 2007 roku.

 

List ten przedstawia całą historię mojego sporu z miastem. Wszystkie załączniki, do których ten list się odnosi, są ponumerowane w porządku lektury i zamieszczone w sekcji 'Dokumentacja' (docelowo znajdą się tam wszystkie załączniki, na chwilę obecną (17 Lipca, została ich tam zamieszczona mniej więcej połowa)

 

 

Warszawa, dnia 09.07.2007 r.

Adam Gessler

W imieniu „Gessler” sp. z o.O.

Rynek Starego Miasta 21/21A

00-272 Warszawa

 

 

Szanowny Pan

Jacek Wojciechowicz

Za-ca Prezyd. m. st. Warszawy

Plac Bankowy 3/5

Warszawa

 

 

 

Szanowny Panie Prezydencie,

 

Ponieważ do tej pory historia moich relacji z miastem była jak sądzę przedstawiana Panu, albo za sprawą urzędników ZDK (którzy tworzyli tę obrzydliwą historię), albo też zna Pan ją z prasy, która cytuje jedynie tych urzędników, nikt nie pytał mnie o moje racje. Proszę więc je wysłuchać. Oto one: będę snuł tę opowieść ilustrując ją stosownymi dokumentami. Moja sprawa ma dwa zasadnicze splatające się wątki. Jeden tworzyli nieudolni, nieuczciwi lub wręcz skorumpowani urzędnicy, drugi oszukując i manipulując K. Napiórkowska – najemczyni galerii na Rynku Starego Miasta 21/21a. Często, jak pan się zorientuje, czytając poszczególne elementy ich działania się zazębiają. A to urzędnicy wykorzystują Napiórkowską do załatwienia swoich spraw, a to znów ona manipulując nimi załatwia swój interes. W obu wypadkach działania są skierowane przeciwko mnie.

 

Panie Prezydencie,

 

Wszystko zaczęło się w 1988 roku. ...

 

ciąg dalszy http://www.gessler-prawda.pl/prawdziwa-historia-sporu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.