Skocz do zawartości

Zaświadczenie o przeprowadzonym dodatkowym ..towarów niebezp


Bodziek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

kieruję do Was prośbę, otóż chodzi o PRZYKŁADOWE w miarę prawidłowe wypełnienie załącznika nr. 7, czyli Zaświadczenia o przeprowadzonym dodatkowym badaniu technicznym pojazdu przeznaczonego do przewozu niektórych materiałów niebezpiecznych. Nie chciałbym się tutaj pomylić z kilku względów, a biorąc pod uwagę moją wiedzę na ów temat, zapewne pomyliłbym się wiele, wiele x. Bardzo proszę Was, by ktoś, kto miał już z tym do czynienia, po prostu pomógł mi. Może być to przykładowa cysterna mająca przewozić benzynę. Chciałbym zapytać również, czy do tego zaświadczenia, pojawią się jeszcze jakieś załączniki?

 

Z góry dziękuje wam za pomoc,

łączę pozdrowienia- boguś

 

W załączniku wrzucam zaświadczenie.

ZawiadczenieOprzeprowadzonymDodatkowymBadaniuTechnicznymPojazduPrzeznaczonymDoPrzewozuNiektorychTowarwNiebezpiecznych.pdf

ZawiadczenieOprzeprowadzonymDodatkowymBadaniuTechnicznymPojazduPrzeznaczonymDoPrzewozuNiektorychTowarwNiebezpiecznych.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

OK - ktoś pomoże ?

Wszak to Boguś jest - imiennikom największych z tego forum pomagać wypada :P

 

 

A tak serio serio - albo źle szukałem, albo na forum nie mamy takiego załącznika ?

Nie pierwsza osoba już o to prosi.

 

Panowie (i Panie), nie dajcie się dłużej prosić ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam moi drodzy. Wasze posty okazały się naprawdę pomocne. Sczerze dziękuje moim poprzednikom jak i DARIO64 za materiały wysłane mi na maila;] pozdrawiam,

boguś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się podpiąć, byłaby opcja otrzymania na maila ew. podpowiedzi, a może i skanów realnych dokumentów na podstawie których tworzymy takie zaświadczenia, żeby samemu potrenować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koledzy ,czy te wzory zaświadczeń są na bank dobrze wypełnione?Mam dylemat odnośni ,,wykreślanki" typów pojazdu w tabeli.Dlaczego zostało FL,AT,OX ? :?:

Jak ustosunkować się podczas wypełniania zaświadczenia do pkt I podpunkt 2).

Co i kiedy się skreśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby zamieszać w kotle może ktoś wrzuci skan prawidłowo wypełnionego zaświadczenia ADR dla ciągnika samochodowego EXII lub EXIII :evil: bo ja miałem takie zgrzyty przy wystawianiu tych zaświadczeń z pewną Panią w TDT że aż miło napisze po tak pobieżnie chodziło o punkt dotyczący instalacji elektrycznej w przedziale ładunkowym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie chce skomentować tych zaświadczeń. :(

Odnośnie tematu.

Gdzie doczytać się o tym,że pojazd FL spełnia wymagania AT,a odwrotnie już ta zasada nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie doczytać się o tym,że pojazd FL spełnia wymagania AT,a odwrotnie już ta zasada nie działa?

W rozdziale 9 umowy ADR masz tabelę z której to wynika

Pojazd FL ma większe wymagania niż AT, czyli pojazdy FL mogą wozić materiały niebezpieczne o większym zagrożeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.