Skocz do zawartości

wzór dowodu rejestracyjnego PORTUGALII


brodatymazur

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zakladać nowego tematu gdyż nie ma takiej potrzeby, ale nie wiem gdzie o to zapytać. Przeszukałem niezliczoną ilość stron, ale za groma nie mogę znaleźć tego:

 

- wzór dowodu rejestracyjnego PORTUGALII

 

Czy ktoś mógłby mi wskazać, gdzie to znaleźć?

 

Naprawdę nic nie znalazłem :shock:

 

Potrzebuję do skończenia tego działu Dowody rejestracyjne państw UE który to jest częścia (w trakcie opracowywania) działu Ruch Drogowy - ciekawostki, wybrane przepisy, interpretacje KGP, zdjęcia ===>>> http://www.ifp.pl/wiki/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna#Ruch_Drogowy

 

 

Jeśli istnieje odpowiedni temat to proszę o przeniesienia tego postu ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu - i tak pięknie na forum policyjnym imiona i nazwiska obywateli UE ujawniamy wraz z wpisami gdzie mieszkają i czym się wożą lub wozili?? Zainteresowani wiedzą? :) GIODO powiadomiony o tym fantastycznym zbiorze? Żeby później tylko rzecznik znów nie musiał ludziom tłumaczyć w TV, że to wcale nie policyjne forum ;)

 

 

No nie najlepszy to przykład myślę kolego brodatymazur działań Policji. Proponuję zamazać w jakimkolwiek programie graficznym te pola z nazwiskami i adresami w DR - wzór dowodu nie ucierpi z pewnością na tym...

 

Oczywiście idea słuszna...

 

PS

 

[ Dodano: 13-02-2012, 22:48 ]

PS - To co podał DARIO64 to karta badań technicznych - link Psuja prowadzi zaś do pustej strony MI jak wiadomo.

Jak będę miał pod ręką to zeskanuje ten DR (akurat mam jedno autko z Portugalii gdzieś pod ręką chyba). Wzór jest całkiem inny niż w Hiszpanii. Raczej układem zbliżony do naszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie najlepszy to przykład myślę kolego brodatymazur działań Policji. Proponuję zamazać w jakimkolwiek programie graficznym te pola z nazwiskami i adresami w DR - wzór dowodu nie ucierpi z pewnością na tym...

Na tej jak napisałeś policyjnej stronie jest wskazanie skąd pochodzą wzory DR :-D Skoro MSZ je zamieścił to wie co robi :) Sam nic nie będę zmieniał. Strona zrobiona po to by było łatwiej. Na stronie MSZ mamy bez opisania co to za wzory. Niejednokrotnie są wstawione już dawno wycofane, a i zdarza się, ze wzory się powtarzają. Trzeba było szukać na innych stronach by jakoś to zweryfikować.

 

Faktycznie link PSUJ`a to ten sam na którym sprawdzałem. Nie wiem jak to jest. Mam FF i mi nie pokazuje żadnego wzoru :-(

 

 

Dario DZIĘKUJĘ :-D - nie za samą kartę badań, ale za wskazanie podstrony - przyda się do pewnych spraw.

 

 

BLAKOP czekam z niecierpliwością na foto. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro MSZ je zamieścił to wie co robi

 

Ranga Urzędu ma świadczyć o jego nieomylności???

 

Daj linka do tej strony MSZ - zaraz to zgłaszam do GIODO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

brodatymazur, Czemu do zamknięcia?

Ja Ci polecę http://prado.consilium.europa.eu/pl/categories/showAllCategories_PRT.html

Niestety nie ma tam dokumentu pojazdu z Portugali ale jest to super stronka jeżeli idzie o inne dokumenty.

 

No i baza EUVID ale nie wiem jak jest z aktualizacjami bo nie każdy ma do nich dostęp.

 

PS - fajny masz podpis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. 3-4 minut szukania w sieci... 8)

To miałeś farta , trochę wtedy posiedziałem i nic nie mogłem znaleźć ,nawet na stronie ich ministerstwa.

Podeślij do naszego ministerstwa niech wrzucą na stronę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę PRADO znam i odwiedzałem. :-D

 

BLAKOP Nie narzekam. Widać miałeś więcej szczęścia przy szukaniu.

To miałeś farta , trochę wtedy posiedziałem i nic nie mogłem znaleźć ,nawet na stronie ich ministerstwa.

Szczerze mówiąc to można liczyć w godzinach czas który poświęciłem na znalezienie tego, a dopiero później poprosiłem o pomoc.

 

Dziękuję. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.