Skocz do zawartości

PROJEKT NOWEGO0 CENNIKA.


ARTUR2214

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danielg539

    27

  • JANUSZ60

    21

  • biker100

    21

  • aboz

    21

wątpię żeby wyrazili zgodę na proponowaną opłatę za ciągnik rolniczy i przyczepę .

 

No rolników to i ja bym chyba trochę oszczędził, ale za to mają co dwa lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi się ten cennik (jakiś błąd), ale o jakim badaniu okresowym przyczepy lekkiej jest mowa? Od kiedy to przyczepa lekka podlega OBT???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi się ten cennik (jakiś błąd), ale o jakim badaniu okresowym przyczepy lekkiej jest mowa? Od kiedy to przyczepa lekka podlega OBT???

 

Zaktualizuj Adobe Readera to na pewno otworzysz załącznik.

Przyczepa lekka nie podlega OBT co nie znaczy, że w myśl zmian nowej ustawy o BT tego obowiązku nie wprowadzą, pożyjemy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszm powinn być PROPOZYJA . BT z gazem ma miec taka sama kwote jak kazdy

osobowy- zostało to usrednione. Wiadomo.ze z kazdej propozycji cos MT zetnie - ale cos bedzie po tych prawie 8 latach.Zaden problem ze to sa ceny netto i bardzo dobrze.Zmieni sie Vat to i zarazem opłata.Wiadomo ,ze w tej formie w 100 % nie zaakceptują.Jeski teraz przy zmianie przepisów nie uda sie wprowadzic to znowu bedziemy czekac.

 

 

quote="DARIO64"]

Podane ceny są cenami netto

I niech sobie ze łba wybiją te netto bo nam znowu wejdą grosze . :twisted:

 

a potem zmieni sie stawka i znowu bedziesz szum , ze jest strata SKP.zaden problem w wydawaniem,przecież Proboszcz tez ma autka

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden problem ze to sa ceny netto

 

Owszem jest to problem. Teraz na skp musisz mieć stertę złotówek a będziesz musiał mieć sterty bilonu w pełnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na skp musisz mieć stertę złotówek a będziesz musiał mieć sterty bilonu w pełnym zakresie

 

I to liczenie tego bilonu może człowieka porządnie wk....ć przy otwieraniu i zamykaniu raportu kasowego :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o propozycji CENNIKA :D

Dobrze pomarzyć :-)

Bez sensu: cena przyczep rolniczych, pojazdy specjalne, brak cennika na VAT,CIT, cennik ułożony na kolanie brak niektórych pozycji w cenniku, nie chce mi się pisać bo nie ma sensu i szkoda czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o propozycji CENNIKA :D

Dobrze pomarzyć :-)

Bez sensu: cena przyczep rolniczych, pojazdy specjalne, brak cennika na VAT,CIT, cennik ułożony na kolanie brak niektórych pozycji w cenniku, nie chce mi się pisać bo nie ma sensu i szkoda czasu :-)

 

 

Proponowane ceny sa przyspisane do wszystkich badan wg kategorii pojazów.

Widze Panowie- ze nikt nigdy Wam nie dogodzi.

A najlepiej jest krytykowac i wzajemnie sie głaskac. Jak stary Cennik to ZLe jak propozycja netto by przy podwyzce vat SKP nie tracila -to znowu wydawanie Groszy.

Najlepiej załozcie Klub Maruderow I Wzajemnej Adoracji

Milej nocy.

Pozdrawiam i troche optymiznu.

 

Kolego Nowicjusz - nie brak poz w cenniku -tylko jak jzu pisalem cena za badanie w propozycji jest usredniona i wszystki rodzaje BT mieszczą sie w poszczegolnej Kategorii.Poprostu trzeba czytac ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowane ceny sa przyspisane do wszystkich badan wg kategorii pojazów.

Widze Panowie- ze nikt nigdy Wam nie dogodzi.

A najlepiej jest krytykowac i wzajemnie sie głaskac. Jak stary Cennik to ZLe jak propozycja netto by przy podwyzce vat SKP nie tracila -to znowu wydawanie Groszy.

Najlepiej załozcie Klub Maruderow I Wzajemnej Adoracji

Milej nocy.

Pozdrawiam i troche optymiznu.

 

Kolego Nowicjusz - nie brak poz w cenniku -tylko jak jzu pisalem cena za badanie w propozycji jest usredniona i wszystki rodzaje BT mieszczą sie w poszczegolnej Kategorii.Poprostu trzeba czytac ze zrozumieniem.

 

Oj tam oj tam ;-)

Czytałem ze zrozumieniem, ale z tego co widze tak jak wszystko w tym kraju robione jest na odpierdol i nie do przyjęcia :) Nie lepiej zrobić raz porządnie, czytelnie ze zrozumieniem i do zaakceptowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zrobić raz porządnie, czytelnie ze zrozumieniem i do zaakceptowania :)

Znaczy, że nowy cennik zamiast czterech stron powinien Twoim zdaniem zająć kilkanaście plus jeszcze kilka stron wyjaśnień i interpretacji ???

Aby był czytelny, musi być właśnie prosty i jak najkrótszy i powinien mieć dwa, góra trzy rodzaje badań, gdyż rodzajów pojazdów mamy już wystarczająco dużo ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT z gazem ma miec taka sama kwote jak kazdy

osobowy- zostało to usrednione.

 

Dobre :shock: . Jak ma coś być uśredniane to po co w ogóle cennik może wprowadzimy tylko jedną opłatę, taką usrednioną, która będzie się tyczyła wszystkich BT!

 

PS

ARTUR2214, to Ty już nie jesteś Praktykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techniczne zawiera już w sobie podatek.

Niezmienione stawki opłat za badania techniczne pojazdów, często są przyczyną nieuczciwej

konkurencji, która szkodzi stacjom kontroli pojazdów rzetelnie wykonującym badanie. Wielu

przedsiębiorców balansuje na granicy rentowności. Zdarza się, że jakość badań schodzi na plan dalszy, :razz:

 

ciekawe czy polepszy sie jakośc badań na skp. które nierzetelnie wykonują badania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT z gazem ma miec taka sama kwote jak kazdy

osobowy- zostało to usrednione.

 

Dobre :shock: . Jak ma coś być uśredniane to po co w ogóle cennik może wprowadzimy tylko jedną opłatę, taką usrednioną, która będzie się tyczyła wszystkich BT!

 

PS

ARTUR2214, to Ty już nie jesteś Praktykiem?

 

 

Skoro i To Cię nie zadawalo to poprosze - jaka jest Twoja propozycja na nowy Cennik. Czy znowu taka ze kazdy inaczej interpretuje???

Czy ktos inny majacy swoje zdanie ma byc PRAKTYKIEM ???

Poprosilem, o Wasze wnioski na temat Propozycji a co jest, niektorzy Panowie tylko robia indywidualne popisy i wspieracją sie w tym Towarzystwie Wzajemnej Adoracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

ARTUR2214, to Ty już nie jesteś Praktykiem?

Nie bardzo wiem co chcesz zasugerować . Napisz wyraźniej co cię boli i uciska może będę mógł Ci pomóc? :evil:

 

Ile tęgich głow na tym forum, tyle pomysłow. Dobrze będzie jak w ogóle cos się zmieni w tej kwestii.Pamiętajcie że mamy w ministerswie bardzo duzo przyjacieli a jeden z nich chce abyśmy spali w ubraniu z bronią u nogi i drżeli przed ich kontrolą. Takim zależy na jednym - ile na tym zarobią kumple . :razz: reszte mają w d...e.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i To Cię nie zadawalo to poprosze - jaka jest Twoja propozycja na nowy Cennik

Mam swoje przemyślenia na ten temat i potrzebuje trochę czasu aby "przelać" je na papier. Nie zmienia to faktu, że na podwyżkę cen BT o ponad 88% (dotyczy to OBT samochodu osobowego), to nie mamy co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i To Cię nie zadawalo to poprosze - jaka jest Twoja propozycja na nowy Cennik

Mam swoje przemyślenia na ten temat i potrzebuje trochę czasu aby "przelać" je na papier. Nie zmienia to faktu, że na podwyżkę cen BT o ponad 88% (dotyczy to OBT samochodu osobowego), to nie mamy co liczyć.

 

 

to przeciez wiadomo, ze w propozycjach jest zawsze wyzsza wartosc- by decydujący mogł je zmienjszyc i mial satyafakcje że tak zdecydowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje przemyślenia na ten temat i potrzebuje trochę czasu aby "przelać" je na papier. Nie zmienia to faktu, że na podwyżkę cen BT o ponad 88% (dotyczy to OBT samochodu osobowego), to nie mamy co liczyć.

Jak już przelejesz na papier to wyślij to do ministerstwa . Wystarczy jak zamieścisz odpowiedź z ministerstwa na swoje przemyślenia, bo w innym przypadku to jest jałowa dyskusja. Pozwólmy tym którzy mogą coś zdziałać niech tak dalej czynią i za to mam wielkie dla nich uznanie. Łubu-dubu a gdzie mamy PREZIA słynnego klubu ? Nie słyszałem aby ta potęga zrzeszająca kilka (tutaj każdy może wpisać co chce) właścicieli coś zrobiła w tym temacie. Więc co mam przesmradzać, że w ogóle PISKP wystąpiła z propozycją. Na % będziemy przeliczać jak dojdzie cokolwiek do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i To Cię nie zadawalo to poprosze - jaka jest Twoja propozycja na nowy Cennik

Mam swoje przemyślenia na ten temat i potrzebuje trochę czasu aby "przelać" je na papier. Nie zmienia to faktu, że na podwyżkę cen BT o ponad 88% (dotyczy to OBT samochodu osobowego), to nie mamy co liczyć.

 

 

czekam więc na Twoje przemyslenia.

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poco tu się droczyć chyba Nam wszystkim zależy na tym aby ceny badań był wyższe

Popieram, mam na stacji kalkulator to i wydam resztę, a na koniec dnia wydrukuję z programu raport i po sprawie, sam mi zliczy utarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest możliwość zmiany cennika To nagle wielka wrzawa :razz: To niedobre to złe to zaniska cena to zawysoka a pużniej Wszyscy będą mieć pretensje ze nic się niezmieniło :-( Takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poco tu się droczyć chyba Nam wszystkim zależy na tym aby ceny badań był wyższe

 

darkdog, nie uważasz, że oprucz tego ceny powinny miec przełożenie na nakład pracy i na poniesione koszty na wykonanie BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.