Skocz do zawartości

AUTODATA 2005


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem - będzie to reklama - ale to jest w końcu dźwignia handlu :D

Jedną z potrzebniejszych pozycji będzie w tej materii AUTODATA rocznik 2005 - dostępna w naszej firmie w cenie 260,- * 2 (silniki diesela i benzynowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Norbert powiedz mi prosze czy Autodacie są również zawarte masy oraz naciski osi itp dane czy tylko parametry silników i umieszczanie numerów silnika oraz nadwozia a pozatym czekam na info odnośnie opieki autorskiej.

 

Pozdrawiam

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie postaram się na forum umieścić szczegółowy opis każdej z pozycji AUTODATY - na pewno nie wszystkich od razu, ale podstawowe pozycje pojawią się w miarę szybko :D

Będą to na pewno skany z kilku stron książki + spis treści ...

 

 

czy Autodacie są również zawarte masy oraz naciski osi itp dane czy tylko parametry silników i umieszczanie numerów silnika oraz nadwozia

 

w AUTODACIE nie ma - na dzień dzisiesjszy nacisków na osie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy diagnosta mający troszke praktyki i te dwie książeczki napewno odnajdzie wszystkie lokalizacje numerów, tabliczek itp! Ja z tego kożystam jeśli chodzi o te sprawy i jestem zadowolony, polecam ! Przy okazji znajdziemy tam naprawde fajne info o wielu sprawach serwisowych ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że stacje okręgowe (autodaty są do 3,5T SKP podstawowa) mają obowiązek posiadać dodatkowe dane techniczne. Na dzień dzisiejszy w bydgoskich okręgówkach podczas kontroli stwierdziłem tylko 2 wiarygodne źródła: wersja elektroniczna dla stacji pod patronatem ITS z kodami dostępu przez internet (płatne) i forma papierowa książki w języku niemieckim (nie pamiętam tytułu ale to jedyna dostępna na rynku) z erratą w j. polskim. Tak więc okręgówki niech pamiętają, że oprócz autodaty i autodaty diesel musi być również publikacja (nie do podważenia podczas sporu klient - diagnosta)dla pojazdów powyżej 3,5T - aktualne na 2005r. (Podstawa prawna Dz. U. Nr 25). Pamiętajcie również o geometrii kół, szczególnie w przypadku stacji o rozszerzonym zakresie - o ile się nie mylę w podstawowych wersjach autodaty jest geometria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.