Skocz do zawartości

Identyfikacja silników ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

ale te materiały są dostępne w katalogach autodata.

Problem w tym, że za autodatę trzeba zapłacić. Nie każdy szef wyda pieniądze na ten cel, a pracownik ma te dane ustalić i już. Te dane które udostępniłem są za free i pokrywają praktycznie 90% spotykanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam autodata nie jest obowiązkowa, ale jest przydatna podobnie jak autoident, ponadto korzystam programu handlowego inter cars tam jest fajna wyszukiwarka, poodczytaniu numeru wpisujemy kod silnika program wyrzuca nam paramtry silnika i w jakich modelach jest stosowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Du 25 z 11.02.2005 par 8 p 2 mówi że Stacja kontroli pojazdów powinna posiadać - dane dotyczące kryteriów oceny badanych pojazdów [ Autodata] , gdyby była nie obowiązkowa to bym nie kupował , zapytajcie Norberta albo Maćkowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

A byłeś zalogowany w tym czasie, gdy próbowałeś ściągać ten załącznik ?

Bo wszystko od tego zależy ...

Sprawdzałem - ja nie mam problemów, więc i Ty nie powinieneś. Poczekamy jeszcze na opinię innych - może coś się źle dzieje (ale nie sądzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, jestem,:"Możesz pisać nowe tematy

Możesz odpowiadać w tematach

Możesz zmieniać swoje posty

Możesz usuwać swoje posty

Możesz głosować w ankietach

Możesz załączać pliki na tym forum

Możesz ściągać załączniki na tym forum",a jak klikne na linka ro: "Nie masz zezwolenia na ściąganie lub przeglądanie załączników na tym forum"

Psuj moze na mejla bys mi to pchnol? jak bys mial chwilke...

 

[ Dodano: 02-04-2006, 00:02 ]

moze kto kwestja windowsa, albo cus bo widze panowie na XPkach jada, a ja na 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

P. OLEK dużo w tym artykule "również" ale jest dość ciekawy i nie dla "młodych" lecz dla starszych. Młodziez raczej z tymi "również' może się pogubić. :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego pogubic to dośc istotne dla kazdego mechanika, diagnosty informacje. Dla młodego i satrego wszystkim sie przyda jeżeli tylko sie takimi wiadomościami interesuje to to zrozumie. :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy są dość ogólnikowe to miałem na myśli - :lol: stąd wiele razy powtarzane słowo "również"

 

[ Dodano: 21-07-2008, 22:52 ]

p.LUK jeśli używasz dymomierza lub ...innych to po powtarzalności wyniku dobrze lub prawie dobrze jesteś w stanie określić stan silnika i,nie używając przy tym słów :może , albo , lub,również- co do ostatniego to bardzo dla mnie ubogie i wręcz nieużywane :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.