Skocz do zawartości

Renault Megane III


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti, moje córcie studiują , jedna na Słowacji , druga w Warszawie- obie stomatologię.

I mam jeszcze takie szczęście , które ma 1.8roku. Bezcenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - CHŁOP !!!!

 

[ Dodano: 20-04-2012, 16:41 ]

Mam nadzieję że BROWAR dla darkdoga pomknął.

 

[ Dodano: 20-04-2012, 16:44 ]

"Chopie" Ty się utopisz . Podziel się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to Francuzi chyba są najlepsi w chowaniu numeru VIN w swoich samochodach. Czasem kilka trzeba zrobić żeby się zapamiętało :D:D:D gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to Francuzi chyba są najlepsi w chowaniu numeru VIN w swoich samochodach.

Nie tylko oni :-D bo jakby niemożna było :razz: unormować miejsc wybicia nr vin tylko trzeba zrobić zagadke a niech się męczą a ???? może znajdą a co :evil:

 

[ Dodano: 20-04-2012, 18:47 ]

Prawde mowiąc muszę to zapamiętac bo jeszcze takiego"wynalazka"na OBT nie mialem..

No proszę Cię Reganku :D to U Ciebie niema takich aut jak Renault Megane III ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko oni

 

Fakt, VW i Mercedesy też już chowają. Taki New Beatle czy Touran czy nowe Caddy gdzieś pochowane po poddłogach pod schowkami czy na tylnych słupkach, a ostatnio robiłem takiego 3 letniego "meśka" jakiś taki full wypaśny i drogi taki jak cholera to miał numer za podłokietnikiem kanapy tylnej bo przecież tylne siedzenie się nie składało i tam za nim była blacha a na niej numer VIN (chyba z pół godziny szukałem, a znalazłem po telefonie do serwisu :D:D:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to Francuzi chyba są najlepsi w chowaniu numeru VIN w swoich samochodach. Czasem kilka trzeba zrobić żeby się zapamiętało :D:D:D gdzie szukać.

 

Zawsze można zajrzeć TUTAJ i skorzystać z doświadczeń kolegów, lub szybciej TAM i w okienko Szukaj Słów Kluczowych wpisać markę lub model a niżej po lewej w okienku Forum zaznaczyć dział Lokalizacje Cech Identyfikacyjnych i wio... Sam tak często robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miał numer za podłokietnikiem kanapy tylnej bo przecież tylne siedzenie się nie składało i tam za nim była blacha a na niej numer VIN

:D I jeszcze trzeba wydłubać to wyciszenie żeby znaleźci nr vin

 

[ Dodano: 20-04-2012, 19:51 ]

Zawsze można zajrzeć TUTAJ i skorzystać z doświadczeń kolegów, lub szybciej TAM

Ale czasami niema nato czasu jak czas nagli ale zawsze można liczyć na Przyjaciół z tego Forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zajrzeć TUTAJ i skorzystać z doświadczeń kolegów, lub szybciej TAM i w okienko Szukaj Słów Kluczowych wpisać markę lub model a niżej po lewej w okienku Forum zaznaczyć dział Lokalizacje Cech Identyfikacyjnych i wio... Sam tak często robię

 

 

Nie zawszej jest czas, zwłaszcza jak kolejka się robi pod bramą :) a z opcją szukaj jakoś ciężko mi to idzie :P ale ćwiczę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawszej jest czas, zwłaszcza jak kolejka się robi pod bramą

Przyznaj się, że nie zawsze opcja szukaj znajdzie to co chcesz ,,,ja przynajmniej tak mam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się

 

Przyznaję się :) i to bez bicia :) że nie zawsze potrafię znaleźć za pomocą "szukajki" a jeszcze jak czas nagli bo np. kolejka bo klientowi się śpieszy :lol: (co akurat ja olewam) to nie zawsze można szybko znaleźć rozwiązanie, no ale są jeszcze koledzy i jak we trzech zaczniemy szukac to nie ma bata zawsze ktoś znajdzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jak czas nagli bo np. kolejka bo klientowi się śpieszy

 

Akurat jeśli idzie o lokalizacje numerów to trwa to 10 sekund.

Przede wszystkim nie trzeba się logować, a oprócz szukanego słowa wystarczy zaznaczyć jeden dział do przeszukania.

ScreenShot002.thumb.jpg.daea29989dcffdac6cec5ea1d24f41b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witam może odkopie troszkę temat VIN w renault megane III 2010 r . 5 D. ale miałem wczoraj taki na stacji. Okazało sie że nabity Numer Jest pod przednim fotelem pasażera z tyłu. Nieznaczne nacięcie w dywaniku. Bardzo slabo widoczne tym bardziej ze nikt tam jeszcze nie zaglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie że nabity Numer Jest pod przednim fotelem pasażera z tyłu.

No i dzięki Ci wielkie. :ok

Zajechało Fluence i już koło z bagażnika wytargałem, aż nagle Twój post sobie przypomniałem. :hah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w firmie Renault pracuje całe stado ludzi , żeby zepsuć (zmienić) to co dobre np. gniazdo OBD wędruje po całym niemalże samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Renault Megane Coupe, w tym akurat VIN - prawy słupek A, TZ - prawy słupek B

 

[ Dodano: 23-06-2016, 22:16 ]

Lub prawy słupek C (w zależności od wersji nadwozia)

TZ.thumb.jpg.1c47c7a21d87c45d02f0cdf274b3e4e9.jpg

VIN.thumb.jpg.2d365a666e7685a33387bc17fd756acf.jpg

TZ.jpg.c5345bc15de21a4350aad4c75c36f070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Wrzucam jeszcze z tabliczką megane 2012

Tab-prawy słupek tylny.

Vin-podłoga za siedzeniem pasażera pod wykładziną.

5ae1a7dfa3e9b_IMG_20170529_134715(2).thumb.jpg.e3350694012447fef72056b4c1d6c7ca.jpg

5ae1a7dfb9441_IMG_20170529_134649(2).thumb.jpg.536bbefd476e0480271b004a25761f3f.jpg

5ae1a7dfc774d_1496060107982(2).thumb.jpg.8e2f6f6ff32b4dcbd72caab4664cc119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.