Skocz do zawartości

potrzeba podwójnego logowania


rurek777

Rekomendowane odpowiedzi

każdego dnia gdy włączam forum muszę się dwa razy logować , dlaczego ? :(

W jaki link klikasz ? Napisz dokładnie ...

 

Tomek - proszę o identyczną informację ...

 

 

 

 

 

Ps. Zainteresowałem się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o takich problemach mowa, to ja też o radę poproszę.

Otóż od kilku dni przybywa mi postów nieprzeczytanych, których faktycznie nie ma. Jest ich obecnie 21 a po kliknięciu komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów",,, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwia połowicznie, gdyż posty nieprzeczytane mnożą się nadal,,,

 

Przestaną się mnożyć jak spotkanie dobiegnie końca :)

 

a gdy kliknę bezpośrednio w ' barlinek " to temat żąda hasła...

 

Jest to dział organizacyjny dla zadeklarowanych uczestników spotkania w Barlinku. Nie jest dostępny ogólnie gdyż zawiera informacje o niektórych użytkownikach których publikowanie na forum otwartym nie jest wskazane. Po zakończeniu spraw organizacyjnych posty z tego działu zostaną skasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnię obśmiejecie , ale zapytam , jak robię poprawkę samochodu z gazem i program pyta czy ono jest poprawką do badania to dlaczego automatycznie nie przenosi danych o zbiorniku , czy może trzeba coś kliknąć czego nie wiem

Sprawdzę.

 

Wcześniejsze problemy z logowaniem: logujcie się wyłącznie przez link http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/

Zameldujcie po kilku(nastu) próbach (niekoniecznie tego samego dnia), jakie to przyniosło efekty.

 

Przestaną się mnożyć jak spotkanie dobiegnie końca

przestaną też jeżeli będzie udostępniona opcja "ignoruj temat" :D

Jest. I był zawsze. W prawym górnym narożniku każdego tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mnożące się nieprzeczytane" wyjaśniono już powyżej: nie wszystkie sub-fora są widoczne bezpośrednio, a liczniki je liczą :)

 

Co do logowania: problemem jest ustawienie "domeny ciasteczek" - forum _oglądać_ można wpisując kilka różnych adresów domenowych, (forum.norcom.pl , www.diagnosta.pl)

jednak _aktywne_zalogowania_ utrzymuje tylko www.norcom.com.pl/nowe_forum/ bo taki adres wpisany jest w konfiguracji forum - jak wyżej napisał mój szef.

 

Wejście i logowanie z tego adresu nie wymaga ponawiania logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja startuję z

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/index.php

i bez problemów :D

z tym, że komp w domu pamięta hasło

a roboczy czyści wszystko po zamknięciu przeglądarki

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A macie stałe czy zmienne IP, i jak często jesteście przepinani na inne IP ?

Forum ma i takie zabezpieczenia, że w momencie, w którym wykrywa inne IP, niż było przy logowaniu, jesteście proszeni o ponowne logowanie.

Może o to chodzi ?

 

A przekierowanie z programu na forum szybciutko postaramy się poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.