Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Jacdiag

Interwencja - Tanie paliwo

Polecane posty

Jacdiag

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Tanie_Paliwo,1290782/index.html

:shock::razz:

dodał: polo data dodania: 2012-05-08 13:27

normalnie szlak mnie trafia

Ludzie jakby ci pseudo ochroniarze podjechali mi pod samochód w tych kominiarkach i niedaj Boże mnie zakuli to by się ten prezes firmy nie wypłacił!! Przecież to jest zwykła napaść! Kim oni są żeby wymachiwać bronią w kominiarce! A dziennikarze jeszcze to popieraja wstyd! Oczywiście nie popieram kradzieży ale tą firma powinna się chyba zainteresować prokuratura! bo w innym wypadku wygląda na to że każdy z nas może latać po ulicy w kominiarce z bronią!

dodał: sultan101 data dodania: 2012-05-08 13:31

odp.: normalnie szlak mnie trafia

Popieram jak najbardziej Pan Nowak ze swoimi wojakami powinien stanąc przed prokuratorem

dodał: sultan101 data dodania: 2012-05-08 11:43

Zenada i tyle

Panowie redaktorzy jezeli chcieliscie wstrzasnąc społeczenstwem w temacie kradzierzy to gratuluje .Ale odzew internautów z tego co widze jest dokładnie taki jakiego oczekiwaniem.Co to była za błazenada co i kto komu chciał cos udowodnic.To ze ludzie paliwo kupuja to jest jasne i ten proceder trwa juz lata swietlne nie tylko w kraju ale za granica także np.wyprawy na Ukraine. Biedni zazwyczaj ludzie dorabiaja jak moga . Co z urzedasami co przepuszczaja miliardy ( patrz umowy na autostrady czy tez stadiony. Ale zwykłego obywatela to zawsze mozna w d.... kopnac np babcie za wycięcie brzozki. Fajnie ze przykładacie do tego posrednio swoje rece i mam nadzieje że Pan. Solorz przytnie wam co nie co przy wypłacie.Żeby było jasne nie popieram złodziejstwa ale zrobienie programu tego typu dla paru groszy jest zwyczajnie żenujące. I jeszcze jedno firma ochroniarska nie ma prawa uzywac kominiarek w czasie tego typu akcji.

:ok

i więcej na stronie jw

dodano

jakiś gremlin zjadł ostatnie L z adresu

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Tanie_Paliwo,1290782/index.html

dlatego było 404 :D

teraz jest dobrze

a nawet kopia filmu jest na http://chomikuj.pl/jacdiag/Dokumenty

grzegorz70
i więcej na stronie jw

404 - Not Found

Jackow
i więcej na stronie jw

404 - Not Found

Tak działa ACTA ;)

U mnie wczytało.

Jacdiag
U mnie wczytało.
404 - Not Found
zmieniony przez Jacdiag Dzisiaj 15:47

:lol:

:evil:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.