Skocz do zawartości

Interwencja - Tanie paliwo


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Tanie_Paliwo,1290782/index.html

:shock::razz:

dodał: polo data dodania: 2012-05-08 13:27

normalnie szlak mnie trafia

Ludzie jakby ci pseudo ochroniarze podjechali mi pod samochód w tych kominiarkach i niedaj Boże mnie zakuli to by się ten prezes firmy nie wypłacił!! Przecież to jest zwykła napaść! Kim oni są żeby wymachiwać bronią w kominiarce! A dziennikarze jeszcze to popieraja wstyd! Oczywiście nie popieram kradzieży ale tą firma powinna się chyba zainteresować prokuratura! bo w innym wypadku wygląda na to że każdy z nas może latać po ulicy w kominiarce z bronią!

dodał: sultan101 data dodania: 2012-05-08 13:31

odp.: normalnie szlak mnie trafia

Popieram jak najbardziej Pan Nowak ze swoimi wojakami powinien stanąc przed prokuratorem

 

dodał: sultan101 data dodania: 2012-05-08 11:43

Zenada i tyle

Panowie redaktorzy jezeli chcieliscie wstrzasnąc społeczenstwem w temacie kradzierzy to gratuluje .Ale odzew internautów z tego co widze jest dokładnie taki jakiego oczekiwaniem.Co to była za błazenada co i kto komu chciał cos udowodnic.To ze ludzie paliwo kupuja to jest jasne i ten proceder trwa juz lata swietlne nie tylko w kraju ale za granica także np.wyprawy na Ukraine. Biedni zazwyczaj ludzie dorabiaja jak moga . Co z urzedasami co przepuszczaja miliardy ( patrz umowy na autostrady czy tez stadiony. Ale zwykłego obywatela to zawsze mozna w d.... kopnac np babcie za wycięcie brzozki. Fajnie ze przykładacie do tego posrednio swoje rece i mam nadzieje że Pan. Solorz przytnie wam co nie co przy wypłacie.Żeby było jasne nie popieram złodziejstwa ale zrobienie programu tego typu dla paru groszy jest zwyczajnie żenujące. I jeszcze jedno firma ochroniarska nie ma prawa uzywac kominiarek w czasie tego typu akcji.

:ok

 

i więcej na stronie jw

 

dodano

jakiś gremlin zjadł ostatnie L z adresu

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Tanie_Paliwo,1290782/index.html

dlatego było 404 :D

 

teraz jest dobrze

a nawet kopia filmu jest na http://chomikuj.pl/jacdiag/Dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.