Skocz do zawartości

Migająca kontrolka czytnika.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie,czy ta kontrolka przy karcie ma pulsować ,czy świecić stałym światlem,bo nie pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niegrzeczny,mówię za siebie,jestem tylko prostym diagnostą i nie zawsze się zastanawiam , czy wybrałem właściwy temat,szukam pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moderator znów śpi

Jak się obudzi to przeniesie. Lepiej pomóż koledze a nie się wściekasz że napisał nie w tym dziale co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyjąć i wsadzić .

Wiesz jak to się robi ?

Hi hi,próbowałem i w tym przypadku nic.

a czy wkładasz kartę prawidłowo

tzn. stykami karty do styków czytnika :?::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a moderator znów śpi).

RĘCE OPADAJĄ!

 

Moderator też spać musi, nie siedzi tu 24 na dobę. A jak ci już ręce opadną to uważaj jak leziesz bo jak przydepniesz stopą rękę to orła wywiniesz, i wtedy dopiero traf cię szlaknie, zguby zzębisz i zlew cię zakrwieje. Kto wtedy będzie pomagał diagnostom z cepikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki,bo u mnie pulsuje,czyli coś nie tak.Może ktoś wie co się stało?

 

Być może "wywaliło" Ci sterowniki do karty kryptograficznej, sprawdź czy program ENCARD widzi kartę (START>PROGRAMY>ENCARD). Jeśli masz komunikat "Brak czytnika" to postępuj zgodnie z instrukcją:

CEPIK+PROBLEM+Z+KARTĄ.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma czytników w ENCARD to odpowiedź jak postąpić masz w poście wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Czytnikiem proponuję zgłosić bezpośrednio do Help Desk Enigma Encard:

serwis@enigma.com.pl

tel. 22 570 57 10

 

(no chyba, że kolega ma czytnik i kartę innego producenta niż Enigma Encard bo to dosyć istotne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewalem takie problemy gdy uzywalem programu do czyszczenia systemu Advanced System Care5, tak sprzatal ze komp nie widzial czytnika encard. Lekarstwem bylo cofniecie zmian lub ponowna instalka sterownikow. Dzialo sie to przy gruntownym czyszczeniu systemu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Programach nie masz ENCARD, to sprawdż jeszcze na C:/Program files/ENCARD.

Jeśli tam go nie ma to musisz go zainstalować ponownie i sprawdzić czy wykrywa kartę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zabrało" sterowniki,trzeba było jeszcze raz wgrać tę płytkę ,która jest w zestawie.I oczywiście aktualizacja Java i problem ,ktory był ok m-ca temu,ale informatyk ogarnął w 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.