Skocz do zawartości

Dlaczego zostałem diagnostą ?


bertone122

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - interesują mnie powody dla których zostaliście Panowie i Panie diagnostami, sam stoję teraz przed decyzją - diagnosta czy elektromechanik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam stoję teraz przed decyzją - diagnosta czy elektromechanik? :)

A co Ci podpowiada serce, a co rozum ;)

 

W moim przypadku to 11 lat temu wysłali mnie z pracy na kurs i zrobiłem uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - interesują mnie powody dla których zostaliście Panowie i Panie diagnostami

 

Bo kocham tą pracę :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Jackow (wysłał mnie 9 lat temu mój ówczesny kierownik i chwała mu za to, bo dziś dobrowolnie bym nie poszedł i nie chodzi mi o zawód, a o zadymę wokół egzaminów).

Nie chcę tu nikogo obrażac, ale nie wierzę że są diagności "z powołania" :osoba planujaca zawód diagnosty już od szkoły średniej :), bo planowanie pracy diagnosty np. po studiach, to już nie jest powołanie (wg mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu nikogo obrażac, ale nie wierzę że są diagności "z powołania"

 

Też tak uważam, większość z nas pewnie została wysłana na szkolenie z Firmy bo było takie zapotrzebowanie (ja też jestem takim przypadkiem :) ) ale że podoba mi się ta robota i nie powiem, cały czas jest ciekawie i trzeba się pilnować :razz: , ale zdarzają się przypadki z powołania a raczej z musu, znam takiego gościa co poszedł na kurs bo był bezrobotny a wiadomo że jak już się zda egzamin to robota prędzej czy później się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość z nas pewnie została wysłana na szkolenie z Firmy bo było takie zapotrzebowanie

Nie inaczej , przynajmniej w przypadku firm które mają warsztat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czysty przypadek.Przjme cie do pracy jak będziesz miał zezwolenie na "stęplowanie"...Jakie to proste... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poniosło w tę stronę z chęci poszerzenia wiedzy i nieznajomości meritum zawodu, dziś po nastu latach w zawodzie bardziej z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to 11 lat temu wysłali mnie z pracy na kurs i zrobiłem uprawnienia.
Też tak miałem tylko było to 15 lat temu :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odprawę i trzeba było coś zrobić z kasą, zamiast przejeść, zainwestowałem w siebie i zrobiłem kurs. Po czasie okazało się że jest praca do podjęcia, więc zaryzykowałem i tak już zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku bycie diagnostą jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Obecnie jest to hobby i jednocześnie praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po prostu chciałem mieć lżejszą pracę , zap......łem na blacharni , lakierni i miałem tego dość , za małe albo za duże szczeliny, lampa trochę odstaje albo żle umalowane itd.więc zrobiłem uprawnienia , fizycznie jest lżej a psychicznie ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zabrzmi to kolokwialnie ale lubię to co robię pomimo wszystko i pomimo wszystkim a tak przy okazji to i na drogach bezpieczniej dzieki mojej upierdliwości jak to mówią klienci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po prostu chciałem mieć lżejszą pracę , zap......łem na blacharni , lakierni i miałem tego dość , za małe albo za duże szczeliny, lampa trochę odstaje albo żle umalowane itd.więc zrobiłem uprawnienia , fizycznie jest lżej a psychicznie ?

 

Tak, samo jest pewien moment w życiu który mówi ci dość. 12 lat pracy w zawodzie mechanika, a teraz lżej na ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.