Skocz do zawartości

Euro - jeden powiedział szczerze o tej imprezie :?


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest że budujemy stadiony dla wybranych a zaraz po Euro będą zarastać chwastami bo nie będzie kasy na ich utrzymanie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym bardziej w kierunku kultury... Teatr ..dlaczego nie?

 

 

No właśnie dlaczego nie?

Ale teraz mamy imprezę sportową, największą w historii kraju i zanim się zacząła licytujemy się, kto bardziej potrafi ją zgnoić.

A może mimo wszystko, cieszmy się wspólnie, nawet jeśli gardzimy sportem.

Co by nie mówić to promocja i dowód, że kraj podoła, pewnie nie wszystko się uda ale innym też różnie wychodziło.

Więcej optymizmu, uśmiechu na co dzień, nawet dla spraw których nie rozumiemy, w końcu nikogo chyba ta impreza nie krzywdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam stosunek obojętny do Euro... A co mnie to ,,obchodzi,, :razz:

 

Wolałabym bardziej w kierunku kultury... Teatr ..dlaczego nie? Dlaczego piłka nozna ma być góra...co w tym jest takiego, co mnie nie wzrusza?

Już czuje bluesa, jak po euro dziabną nam po kieszeniach... dlug rośnie w zastraszajcym tempie...

A Nam igrzysk, igrzysk trzeba , nie chleba...

 

:evil:

Skoro my sami nie chcemy tej imprezy, to czemu się dziwimy że inni kwestionują przyznanie nam i Ukrainie jej organizacji. Ktoś zabrania chodzenia do teatru, nie zauważyłem, w zeszłą niedzielę byłem na "Szkole żon" Moliera. Nie trzeba zresztą nawet ruszać się z domu, oglądał ktoś wczoraj "Nex-ext" Juliusza Machulskiego w Teatrze Telewizji? Moim zdaniem rewelacja, w teatrze też to oglądałem. Nikt mi nie zabronił :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś kurs? Jakie koszty? Skuteczny?? :x

Niestety nie :D .

Jadąc takim tokiem rozumowania równie dobrze można usiąsć przed telewizorem i napawać sie piłką nożną ,,skolka ugodna,, ...

Nie jestem fanem piłki kopanej, na czas rozgrywek wyjeżdżam z Polski :D . Teatr zdecydowanie wolę na żywo, tylko ceny biletów :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto na to głosował? to tak jak ze wszystkimi wyborami, jak się nie chciało ruszyć, to teraz trzeba zaakceptować to co wybrali inni :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie chciało ruszyć,

 

A widziałeś gdzieś żeby można było zagłosować? Jakiś baran zadecydował i powiedział, że społeczeństwo wybrało. Jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto na to głosował?

A ja myślę, że niepotrzebnie koło tego tyle szumu. W czym ten hymn jest gorszy od poprzednich ? Chyba tylko w tym, że jest inny,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was oglądał propozycje :?:

Przecież Polacy wybrali jak najlepiej umieli.

Uważam osobiście, że nie mieli konkurencji, nie dość tego propagują kulturę polską :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujku a co Ty masz do koko... ?

 

To zależy - jak dostaję od mojego Wapniaka jajeczka to spoko, a jak ośmieszają nas chyba bardziej niż Edyta Górniak z hymnem narodowym to mi ... wstyd po prostu... Taka muza to do przedszkolaków w pampersach a nie na międzynarodową imprezę piłkarską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty masz do przedszkolaków?? Co??

 

Zresztą - jestem w tych imprezach na bieżąco teraz i tam już tez nie ma takiej muzy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w tych imprezach na bieżąco

 

Ja też. I jeszcze jakieś 5-6 lat dalej będę.

 

i tam już tez nie ma takiej muzy

No nie ma. Nawet na rytmice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.