Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

jarek1

Mercedes W 220

Polecane posty

jarek1

POTRZEBUJE POMOCY NR VIN MERCEDES MODEL W 220 KOLEDZY KLIENT JUZ BYL NA 3 STACJACH

darkdog

tu

ketiw38

Już się spotkałem za podparciem środkowym tylna kanapa, ale czy 220. Wydaje się, że były to bardziej wypasione modele :evil:

Regan55

Zobacz pod przednim siedzeniem pasazera ale z tyłu.Moze być tez pod tylnym siedzeniem-kanapą z prawej strony.Znajduje się tam plastykowa klapka na bezpieczniki lub inne badziewia.Trzeba dobrze kukać bo jest w górnej części...

[ Dodano: 31-05-2012, 18:54 ]

Ps.Moze nie tyle pod kanapą ale trochę nizej jak zamontowana jest kanapa na zewnątrz..

darekwojtek

Z tyłu z prawej strony pod kanapą,pod zaślepką plastikową bezpieczników z lampką podświetlającą nogi pasażera,też się tego naszukałem.

jarek1

SERDECZNIE KOLEDZY DZIEKUJE WAM ZNALAZŁEM TAK JAK DARECZKU OPISUJESZ DZIEKI SERDECZNE

jjk1972

MODEL MERCA 221 MA NR VIN POD TYLNYM PODŁOKIETNIKIEM. A 220 JAK JUZ KOLEGA WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁ.

Jacdiag

jarek1, jjk1972,

7

Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy dioda "Caps Lock" się nie świeci :!:

:shoot::twisted:

grzegorz70
Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy dioda "Caps Lock" się nie świeci :!:

Na mojej klawiaturze nie ma żadnych diod :x , ale patrzę na to co napisałem :D .

Psuj

klawiatura_pl.jpg

Prawy górny róg klawiatury - trzy kontrolki. Ale zgadza się, są również takie bez kontrolek. sam takową posiadałem. Włączenie "capsa" monitowało krótko trwającym wyświetleniem na monitorze napisu Caps Lock ON :D

jjk1972

Ok. Poprawię się. :ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.