Skocz do zawartości

Wysyłka pliku po otrzymaniu pieczątki w DR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    27

  • adam1501

    19

  • JANUSZ60

    19

  • agnieszka a.

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Takie są efekty gospodarki rynkowej gdzie to dostawcy oprogramowania tak bardzo zależy na zdobyciu klienta, że świadomie wprowadza on rozwiązania niezgodne z aktualnym stanem prawnym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam, mam takie pytanie:

 

kolega robił badanie z pokwitowaniem za brak przeglądu, klient wrócił po pieczątkę akurat na mojej zmianie, czy ja mogę mu wbić pieczątkę, jeżeli badanie przeprowadził kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za zmiennika dokonuję wpisu i on robi to samo za mnie.

I nie szukam kwadratowych tych, żeby tego wpisu nie zrobić.

A jak odejdzie na emeryturę, na urlopie będzie, zmieni robotę lub pójdzie siedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to rozumiem jak najbardziej

 

tylko w programie skp pro jak wtedy chcę pobrać OE i wpisuję serie i nr dowodu to wszystko pięknie, a potem w rejestrze figuruje, że np dzisiaj ja wykonałem to badanie i wisi kwota 98zł a powinno być 1zł, co ja robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Troszku lipka, bo nie pracuje na tym programie.

Może ktoś inny wyłapie temat i szczegółowo omówi sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wykonywałem badanie z pokwitowania to bez problemu po paru dniach jak delikwent się pojawi edytuje i pojawia się w rejestrze tylko 1zł, a jak badanie wykonywał kolega to wtedy jak wprowadzam OE wyskakuję gdybym od nowa robił BT i pobierał 98zł. Co za tym idzie nie puszczam cepika bo ten program nie wysyła pokwitowań.

Może ktoś coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz prawym klawiszem myszy w badanie,pierwsza pozycja -wniesienie opłaty ewidencyjnej-odznaczasz i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odznaczasz i po kłopocie.

Wcześniej trzeba przez korektę uzupełnić nr DR,

a pobrana opłata jest w raporcie przypisana do diagnosty, który robił OBT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak: wybieram Dawno temu, następnie - szukaj w/g numeru rejestracyjnego, Wpisuję Nr Rej. i zatwierdzam START. Pojawia się na pasku badanie, naciskam na dole korektę i w badaniu zmieniam na DR i numer tego DR. Wychodzę. Potem prawym klawiszem myszki najeżdżam na pasek z badaniem zaznaczam u góry Pobranie opłaty ewidencyjnej, pojawia się czerwona tabelka i zatwierdzam pobranie opłaty tak jak przy badaniu i drukuję pokwitowanie. Myślę, że nie będziesz miał kłopotu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok gdy ja edytuje swoje badanie, problem pojawia się gdy to współpracownik robił badanie a ja tylko wprowadzam OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do producenta programu Pana Pakulskiego Jarosława 502 30 12 40 lub 42 650 58 59 w godz. 14-20. Może Ci to sprawdzić przez Timeviwer. Lub zadaj pytanie przez emaila na japa.com.pl Nie miałem takiego przypadku przez 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.