Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

duchu

Przyczepa specjalna czy rolnicza?

Polecane posty

duchu

Takie zadanie: mam na OBT przyczepę Meprozet (beczka do nieczystości), ostatni raz na BT w 2003 r.Bardzo stary dowód , który jest cały zapełniony a w nim : przyczepa specjalna asenizacyjna.

W katalogu ITS(też starym ) znalazłem; Meprozet-przyczepa rolnicza specjalna, ale to juz chyba nie obowiązuje. Jestem juz po wstępnych ustaleniach z WK. Jak to widzą koledzy?

michal_k

Jaki model?

Psuj
Bardzo stary dowód , który jest cały zapełniony a w nim : przyczepa specjalna asenizacyjna.

Dotychczasowe zapisy w dowodach zachowują ważność, dlatego zostanie jako specjalna. Mimo, że aktualnie są klasyfikowane jako ciężarowe, lub ciężarowe rolnicze.

duchu

I tu sie zgadzam lecz WK miał problem z przyjęciem tego tłumaczenia i stanęło na tym że : ppa specjalna inna .Klijent miał ochotę na rolniczą bo 2 latka i kaska inna.

I teraz ciąg dalszy: to jest Meprozet T528/1 gdzie DMC wynosi 11800 kg ,a dop nacisk osi 100 kN.W przypadku rolniczej jest OK-reszta masy na zaczep, a w przypadku ppy specjalnej?

Marek1
a w przypadku ppy specjalnej?

No to chyba tak jak do tej pory.... :x

Nikita_Bennet
I tu sie zgadzam lecz WK miał problem z przyjęciem tego tłumaczenia i ...

I albo będziesz miał zadowolonego klienta albo zadowolone WK.

Jak każą Ci wpisać dla ursusa C-3110 że to nie jest ciągnik rolniczy to też wpiszesz?

p-pa specjalna? A będzie to mógł ciągać np za starem 1142?

Psuj
Klijent miał ochotę na rolniczą

To trza było od razu zmiany konstrukcyjne zrobić :razz:

duchu
I albo będziesz miał zadowolonego klienta albo zadowolone WK.

Jak każą Ci wpisać dla ursusa C-3110 że to nie jest ciągnik rolniczy to też wpiszesz?

p-pa specjalna? A będzie to mógł ciągać np za starem 1142?

za bardzo Cię nie rozumiem, albo ty nie zrozumiałes: zostaje specjalna bo taka była i takie prawa nabyła(tu sie zgadzam z Psujem i tak ostatecznie ustaliłem z WK).

Problem w zależności dmc i naciski rolnicza lub specjalna.

Nikita_Bennet

myślałem że chcesz zmienić bo tak zasugerował WK.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.