Skocz do zawartości

Czy grozi nam wymarcie


IVVO

W jakim przedziale wiekowym jesteś  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielu kolegów diagnostów. Kiedyś zauważyłem, że wszyscy są deczko młodsi lub starsi ode mnie. Ja osobiście jestem w przedziale 40-50 Właściwie chłopaków w wieku poniżej 30-stki bardzo mało jest na stacjach. W związku z tym zadaję pytanie - Kto przyjdzie po nas- my wiecznie żyć nie będziemy -nie wiem , czy tylko w mojej okolicy "trąci naftaliną " czy jest to tendencja ogólna, a może młodzi poddają się słysząc o wielokrotnych podejściach do egzaminu. Dlatego pytanie- w jakim przedziale wiekowym jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że za kumpli z innych stacji nie można kliknąć ,jeden w tym roku wylatuje na emeryturę ,2 -przedział 40-50 ,1 -przedział 30-40 . Po innych stacjach w większości przedział 40-50 lub starsi ,młodych mało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na forum ...

Statystyka wiekowa

 

Ilość użytkowników w rankingu 1312 Średnia wieku 37,59

Najmłodszy użytkownik sisters Wiek najmłodszego 13

Najstarszy użytkownik CJA Wiek najstarszego 102

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ja jestem najmłodszy z przedziału 30-40 a reszta na mojej SKP z przedziału 50-60, ale znam po okolicach kilku z mojego przedziału wiekowego młodszych jakoś mało jest chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytanie- w jakim przedziale wiekowym jesteś

Ja juz jestem w wieku"dojrzałym".... ;)

Młodych,powiedzmy w wieku pomiędzy 30-40 to widziałem jak przydzodzili i pytali sie o pracę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stacji też wszyscy dojrzali bo ja i kolega 40-50 a druga zmiana 50-60 a na naszej 2 stacji pracuje "młody" 2 miesiace po egzaminie przedział 25-30 dokładnie nie wiem ile ma lat ale jak to u nas mówią "smark"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zagłosować za mojego zmiennika ale ostatnia grupa 68+emeryt ale nie którzy młodsi przy nim "wymiękają". Ja przypuszczam, iż grupa 40-50 to ludzie ustabilizowani i pracodawca dobrze o tym wie. Mamy" połapane" właściwie wsiądzie, przywiązujemy się do firmy, wszyscy nas znają a my znamy wszystkich, z urlopów i zwolnień właściwie nie korzystamy , jak chcemy pare dni wolnego to je dostaniemy, nie dożyjemy emerytury ........ i wiele innych przymiotów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem w wieku"dojrzałym"....

To całkiem jak ja, 18 + ,,, ale znam w okolicy czynnych diagnostów od 25 do 73 lat ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem jak ja, 18 +

Troszeczkę poszedłeś po bandzie-minimum technikum + 5-lat praktyki + podejścia do egzaminów- więc około 28+ He He He.... :D:D:D Nie odmładzaj się - babki lubią dojrzałych a nie młokosów którzy nogą im zrobić..... krzywdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę poszedłeś po bandzie

No chyba nie uwierzyłeś, że obaj z Reganem mamy po 18,,,

Ja podniosłem czwarta linijkę ankiety, a Regan popatrz gdzie wisi samotny ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz powiedzieć, że robisz tematy mechaniczne?

Na szczęście jestem diagnostą ale kanał mamy na granicy dopuszczenia -1.35 :D a ja mam 1.8- czasami garbaty już wysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jestem w przedziale 40-50
czasami garbaty już wysiada.

Porobisz jeszcze ze 20, to się nawet schylać nie będziesz musiał,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z przedziału 40-50 czyli młody :-) , a moi zmiennicy z 60-70 czyli trochę starsi :D .

Wyginąć nie wyginiemy na drugim miejscu jest przedział wiekowy 30-40 czyli jeszcze sporo lat pracy. A jest nadzieja że przejście na emeryturę zostanie opóżnione. Żeby nie było zdecydowanie nie popieram pis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż bym miał doczekać emerytury-dzięki za wiarę w naszą długowieczność :D 40-50- rządzi :ok- i prosze mie tutaj bez żadnych epitetów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem młodych ludzi jest tak mało, gdyż przede wszystkim trzeba zdobyć doświadczenie w zawodzie, a po drugie jest to jakby spokojna starość w branży samochodowej. Szczeble kariery są ubogie, w zasadzie dwa (diagnosta, kierownik SKP) a

w kwestii poprawy finansów można tylko awansować na kierownika SKP lub zmienić pracodawcę. Może zbyt szorstko napisałem ale takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie dinozaury-choć faktycznie przedział 30-40 to jeszcze młokosy w zawodzie do których i ja się zaliczam,poza mną na stacji panowie 50-60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.