Skocz do zawartości

termin badania wypada w sobotę lub niedzielę


szyszon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    20

  • Psuj

    18

  • blakop

    15

  • michal_k

    15

Top Posters In This Topic

Kodeks postępowania administracyjnego art.57 $4

Jeżeli koniec terminu przypada na dzień ustawowo wolny od pracy , za ostatni dzień terminu uważa się najbliższy dzień powszedni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ostatni dzień terminu uważa się najbliższy dzień powszedni.

 

UWAŻAM, że niektórzy znani mi ludzie to Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! e - czy to oznacza, że są nimi naprawdę i mają już śmigać do USC w celu zmiany nazwiska?

Lekarz UWAŻA, że pacjent nie przeżyje - czy to znaczy że rodzina ma już trumienkę załatwiać?

 

To tak humorystycznie było :)

 

Jak wyznaczamy terminy badań DOKŁADNIE podaje PORD. A w przypadku kiedy koniec przypada w dzień wolny to UWAŻA się za ważny do pierwszego roboczego...

 

A co w przypadku nowo powstałych świąt, lub wolnego ogłoszonego z jakieś okazji? Wszyscy drzwiami i oknami po zmianę terminu w dowodzie? Właśnie po to jest art.57 $4 w KPA aby każdy miał sprawiedliwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: 17-05-2012, 12:24

za 5 tygodni będzie ciekawa data dla OBT autobusów

23 VI

 

tylko nie wiem czy 24 XII jest uwolniony :?::evil:

 

i co wy na to ... :?:

mimo że już minęło

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: 17-05-2012, 12:24

za 5 tygodni będzie ciekawa data dla OBT autobusów

23 VI

 

tylko nie wiem czy 24 XII jest uwolniony :?::evil:

 

i co wy na to ... :?:

mimo że już minęło

:lol:

 

24 grudzień jest dniem roboczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można prosić o głosy do ankiety, którą zrobiłem na jednym z forum to proszę o zaglądnięcie na link:

http://www.sdsforum.home.pl/viewtopic.php?p=3763#3763

Jeżeli przekroczyłem swoje uprawnienia i będzie to brane jako reklama innego forum to proszę o usunięcie tego postu :ok

Bardzo mnie interesuje stanowisko diagnostów :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można prosić o głosy do ankiety, którą zrobiłem na jednym z forum to proszę o zaglądnięcie na link:

 

Już głosowałem, ciekaw jestem wyniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podobną ankietę można i zrobić na tym forum i objąć nią obecnych tu przedstawicieli WK - wszak problem ten na identycznych zasadach dotyczy ich również!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podobną ankietę można i zrobić na tym forum

Można, tylko co to zmieni ??? Wystarczy się umówić, że diagnosta nie powinien skracać ani wydłużać terminu, ale kto to zrobi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko co to zmieni ???

 

Nie od razu Moskwę zbudowano kolego. Może po prostu warto by było najpierw poznać "rozkład sił" poparty w miarę rzetelnymi informacjami, zanim zaczniemy działać i szukać prób ujednolicenia? Żeby walczyć z problemem, najpierw trzeba dokładnie poznać jego genezę i zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby walczyć z problemem, najpierw trzeba dokładnie poznać jego genezę i zasięg.

Zlokalizować i poznać myślących inaczej ?

 

 

i następnie...... :P przekonać do jedynie słusznej drogi postępowania ;)

wytyczonej przez PoRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może była, ale nie było innych rzeczy. Ankieta ma za zadanie poznanie stanowiska diagnostów na obecną chwilę, być może coś z tym chce się zrobić :x

Jak to ktoś napisał:

Żeby walczyć z problemem, najpierw trzeba dokładnie poznać jego genezę i zasięg.

Jednakże problem jest chyba o wiele poważniejszy, ponieważ diagności nie wiedzą "jak typować" :razz:

http://www.sdsforum.home.pl/viewtopic.php?p=3808#3808

aż 13................."typowało" do obecnej chwili :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest nie tylko z tym jak diagności typują,tylko po wejściu rozporządzenia

Dz.U Nr.155 dostałem zalecenie pokontrolne nie stosowania KPA ponieważ w tym rozporządzeniu nie jest to wyszczególnione tak jak było w 227.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.