Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
duchu

Samochód bez zabudowy

Polecane posty

duchu

Taka sytuacja:kupiono s.cięzarowy do 3.5 t,rama bez zabudowy.zabudowe wykonała firma bez homologacji-jednostkowo.Rejestracja czasowa na doprowadzenie do rej.I pytanie czy ruszamy następny termin badania,czy zostanie przy okresie 3 letnim

Marek1
czy ruszamy następny termin badania,czy zostanie przy okresie 3 letnim

A jakie chcesz wykonać BT?

blakop

Termin zostanie 3 lata. Nie ma odstaw do skrócenia. Wykonujesz OBT przed I rejestracją.

duchu

zrobiłem OBT,termin zostawiłem dla WK. Ale tu się wahałem,bo auto miało homo na ramę ,na zabudowę już nie

blakop

Zrobiłeś bardzo dobrze zasadniczo - wahanie kompletnie bezpodstawne :)

Zostawiając wyznaczenie terminu dla WK warto wpisać stosowną uwagę na ten temat na zaświadczeniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.