Skocz do zawartości

OKRESOWE L + GAZ


pietrek_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest nowe rozp. to za ile robicie badanie okresowe L+GAZ (okr-gaz+dodatkowe- L)

1/(98+63+48+1?).

Czy może 2/(98+63+1)

Ja zrobiłem jak w p.1 i teraz zastanawiam się czy dobrze? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • waldorff

    33

  • Psuj

    29

  • JANUSZ60

    15

  • skpauto

    14

za ile robicie badanie okresowe L+GAZ

 

Już się o to pytałeś w innym temacie :D

 

1/(98+63+48+1?).

Ja kasuję tak, rodzaj badania okresowe (gaz) + dodatkowe (L)

 

,tylko L-kę robisz oddzielnie,czyli musi mieć osobny numer badania.

 

Ja robię na jednym, unika się wtedy problemów z określeniem wyniku badania jak coś nie gra z warunków dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na jednym

Czyli masz w rejestrze w rodzaju badania okresowe + dodatkowe ? Bo u mnie takowego nie ma (Patronat). Jezli bym chciał takie badanie wykonać to okresowe - jeden wpis i dodatkowe - dugi wpis. Inaczej nie mam mozliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na jednym, unika się wtedy problemów z określeniem wyniku badania jak coś nie gra z warunków dodatkowych.
I od razu wiadomo żeś nie Patronacki-ITS-owy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na jednym, unika się wtedy problemów z określeniem wyniku badania jak coś nie gra z warunków dodatkowych.

 

Dokładnie jak piszesz,nie wiem skąd ta teoria o oddzielnym badaniu(odrębna pozycja w rejestrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFFF udało się, można spać spokojnie. Ja też zrobiłem na jednym nr rejestru i myślę, że logicznie by było nie zaśmiecać rejestru dwoma nr bo się coś pokićka.

Napisałem ten post tutaj bo tam zginie bez odpowiedzi. Dzięki. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu wiadomo żeś nie Patronacki-ITS-owy :)

 

:)

Tak jest wygodniej. Jeśli L-ka nie ma np dodatkowych lusterek to jaką masz podstawę aby na okresowym (bez dodatkowego które de facto nie ma wyniku na pierwszej stronie zaświadczenia) dać N ? A tak robię w komplecie dodatkowe i okresowe to wystawiam N-kę i gitara gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz,nie wiem skąd ta teoria o oddzielnym badaniu(odrębna pozycja w rejestrze)

 

Powiedz no miruś jak to wykonać na jednym jak mam wszystko odzielnie :shock:

 

7.15 Przyjechał ADR i tu zoonk :D Wystawiłem w sumie 3 zaswidaczenia z kazdego badania osobno i ...... czekam teraz na tel. z TDT bo to po raz pierwszy po nowemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz no miruś jak to wykonać na jednym jak mam wszystko odzielnie :shock:

 

Spoko. Rozumiemy przeszkody niezależne. A może by tak zadzwonić do informatyków w patronacie. Niech coś zaradzą, za to kaskę biorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem w sumie 3 zaswidaczenia z kazdego badania osobno
Możesz napisać,dlaczego trzy a nie dwa, albo jedno jak jest miejsce w DR.Ja jeszcze nie miałem ADR.

 

[ Dodano: 08-10-2012, 17:30 ]

A może by tak zadzwonić do informatyków w patronacie
Informatycy zrobili to świadomie,bo taka jest interpretacja aby robić oddzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na szybko każe dodatkowe badanie jest osobno.

Nie wiem jak wykonac ponowne np. po N jak każda usterke mam znowu osobno ponowne sprawdzenie hamulca, ponowne sprawdzenie ukł. kierowniczego itp.

Na razie takiej możliwości nie posuiadamy, myśle ze wszyscy co posiadaja patronat są zdziwieni. Zobaczymy co dalej czs pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz no miruś jak to wykonać na jednym jak mam wszystko odzielnie

Ja takze pracuję na Patronacie i nie mam tego problemu . - spacja - i sam ręcznie wpisuję rodzaj badania . Wersja 7.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze wszyscy co posiadaja patronat są zdziwieni
No ja nie jestem zdziwony,bo moja stacja płaci za pełny "patronat"i wykonałem telefon do przyjaciela-i co-tak ma własnie być(nie wdając się w prawnicze dyspursy)

 

[ Dodano: 08-10-2012, 17:38 ]

Można samemu wpisać samemu do słownika rodzaj badania
Owszem można,tyle że na stronie patronatu są podane zalecane nazwy badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać,dlaczego trzy a nie dwa, albo jedno jak jest miejsce w DR.Ja jeszcze nie miałem ADR.

 

A juz ci pisze

1- Zrobiłem badanie okresowe więc wystawiłem zświadczenie z okresowego z tyłu potwierdzając jego warunki dodatkowe jako ADR

2,3- dodatkowe do ADR wystawiając 2 zaswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Zrobiłem badanie okresowe więc wystawiłem zświadczenie z okresowego z tyłu potwierdzając jego warunki dodatkowe jako ADR

2,3- dodatkowe do ADR wystawiając 2 zaswiadczenia

Mam rozumieć,że pojazd po raz pierwszy podchodził do ADR,bo inaczej to bardzo ciekawa metodologia :shock:

 

[ Dodano: 08-10-2012, 17:46 ]

Ja sobie w Diagście-Patronacie w ustawieniach dopisałem rodzaj badania Okresowe+dodatkowe

Okresowe- po usunięciu usterek

Faktem jest,że nigdzie w rozporządzeniach nie ma listy nazwy badań i można tworzyć co się chce aby tylko nie obrażało klientów :-D:razz: Ja tam wolę nie tworzyć i korzystam z listy zapodanej przez mądrzejszych odemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma własnie być(nie wdając się w prawnicze dyspursy)

 

Sorki, ale stwierdzenie kogoś, ze "tak ma być" mi nie wystarcza. Musi mi to sensownie wyłożyć i wtedy będę robił oddzielnie.

 

Może mam mały rozumek, ale jako tako działa i nie widzę nigdzie takiego nakazu rozdzielania badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu i nie mam żadnych "papierów" przy sobie ale jutro jak pozwoli czas może coś więcej napiszę.

Zacznij proszę swego kompa, bo problemy jakie opisujesz w Patronacie po prostu nie istnieją ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij proszę swego kompa, bo problemy jakie opisujesz w Patronacie po prostu nie istnieją ,,,
Ja opisuję jakieś problemy :shock: Chyba tekst nie z tego posta wyciąłeś :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.