Skocz do zawartości

Tablice rejestracyjne pierwsze BT


STERNIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko gdzie wpisujecie nr.rej.np.auto z francji tablice orginalne wpisane w dowod Francuski?U nas komunikacja zyczy sobie dopisywac recznie w polu gdzie pisze brak nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wpisuj brak nr , tylko wpisz ten numer który jest.

Program mi nie przyjmie chce date pierwszej rej w kraju jak tak zrobie.Zawsze na zaswiedczeniu wpisylalo sie te nr.rej i nr.dow. np.Francuskiego .Dzis pani chce zeby recznie skreslic brak nr. i recznie wpisac nr.rej z parafka.Zastanawiam sie czy to jest zgodne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pani chce zeby recznie skreslic brak nr. i recznie wpisac nr.rej z parafka.

Moim zdaniem, odręcznie, to możesz się tylko podpisać na zaświadczeniu. Nie wiem na jakim programie pracujesz, ale chyba w każdym, jest pole "nr rej" do wypełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mi nie przyjmie chce date pierwszej rej w kraju jak tak zrobie.Zawsze na zaswiedczeniu wpisylalo sie te nr.rej i nr.dow. np.Francuskiego .Dzis pani chce zeby recznie skreslic brak nr. i recznie wpisac nr.rej z parafka.

O czym Wy tu w ogóle rozmawiacie, o średniowieczu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pani chce zeby recznie skreslic brak nr. i recznie wpisac nr.rej z parafka.

Moim zdaniem, odręcznie, to możesz się tylko podpisać na zaświadczeniu. Nie wiem na jakim programie pracujesz, ale chyba w każdym, jest pole "nr rej" do wypełnienia.

Oczywiscie ze jest tyle ze w moim jak wpisze nr rej.i nr dowodu to nie przejde dalej bez wpisania daty pierwszej rej w kraju.z tad moj klopot.Jak klient ma pobrane probne z WK jest po sprawie jak ma orginaly jest klopot.Nie bede pisal jaki to program bo zapewne to poprawia chodzi mi o samo kreslenie do komunikacji.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy tu w ogóle rozmawiacie, o średniowieczu ???

Też odniosłem takie ważenie. Zaswiadczenie z OBT musi być zgodne z wpisem w rejestrze i pod żadnym pozorem odrecznie nic tam nie mozna poprawiać!

Zawsze na zaswiedczeniu wpisylalo sie te nr.rej i nr.dow. np.Francuskiego

To dla mnie zupełnie cos nowego, że STERNIK, wpisuje do programu nr dowodu rejestracyjnego gdy wydaje zaswiadczenie, zwłaszcza, że to dokument zagraniczny.

Polecam lekturę załącznika nr 8 (dz U poz 996 pkt 3)

3. W przypadku wydawania zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu, należy ten fakt oznaczyć symbolem „Z” w rubryce rejestru „Seria i numer dowodu rejestracyjnego” (numer zaświadczenia jest identyczny z numerem rejestru).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o samo kreslenie do komunikacji.

Powiedziałem, że to nie średniowiecze abyśmy kreślili i poprawiali drukowane zaświadczenia z badania. Zadzwoń do autora programu, bo prawdopodobnie nie umiesz go obsługiwać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do autora programu, bo prawdopodobnie nie umiesz go obsługiwać,,,

 

Lub, jeśli umiesz to może trzeba zmienić program, bo Twój ewidentnie nie nadąża za zmianami przepisów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisal

 

Dodam tylko od siebie, że jak nie zaczniesz pisać po polsku to naprawdę nie będziesz pisał, bo mam dość zwracania Ci, i jeszcze paru osobom, uwagi , na polskie znaki i interpunkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko od siebie, że jak nie zaczniesz pisać po polsku to naprawdę nie będziesz pisał, bo mam dość zwracania Ci, i jeszcze paru osobom, uwagi , na polskie znaki i interpunkcję.

 

Dodam tylko, że zdanie to zawiera również poważne uchybienia pod względem poprawności zastosowania znaków interpunkcyjnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że zdanie to zawiera również poważne uchybienia pod względem poprawności zastosowania znaków interpunkcyjnych :D

 

Możliwe, ale nie jest to tak rażące prawda? Panie kolego, pan żeś święty też nie jest ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.