Skocz do zawartości

Badanie TAXI


pentagram

Rekomendowane odpowiedzi

przecież nie wykonałeś dodatkowego badania.

czyli w rejestrze nie ma żadnego śladu że pojazd poddany badaniu okresowemu jest taksówką czy L-ką.

Jak wyjaśnić że pojazd trzyletni np. dostał NTB na rok a nie na dwa lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • skubi

    7

  • S.K.P-POZNAŃ

    5

  • JACEK GUZ

    5

  • Tomasz56

    4

  • 4 months later...

Mam pytanie bo słyszę różne sprzeczne informację i kogo się nie pytam to każdy inaczej odpowiada szczególnie po październikowych zmianach.

Jeżeli przyjeżdża na przegląd auto taxi z wpisem w dowód taxi to jakie badanie wykonać, okresowe i warunkach dodatkowych zaznaczamy taxi, okresowe + dodatkowe taxi, czy osobno okresowe i dodatkowe taxi, no i jakie opłaty, jak za zwykłe badanie czy + 42 za taxi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okresowe i warunkach dodatkowych zaznaczamy taxi, okresowe + dodatkowe taxi, czy osobno okresowe i dodatkowe taxi, no i jakie opłaty, jak za zwykłe badanie czy + 42 za taxi?

Wszystkie wymienione przez Ciebie możliwości są poprawne ( i nie zarazem), gdyż w praktyce stosowane,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo słyszę różne sprzeczne informację

 

Skubi jak pracujesz w SKP na terenie m.Poznania to musiałeś dostac(e-mailem) stanowisko WK w sprawie stosowania przepisów po "zmianach"-dotyczy "996" 8)

 

Pkt. 10 w/w pisma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowisko WK w sprawie stosowania przepisów po "zmianach"-dotyczy "996"

Rozumiem, że u Was dodatkowe robicie tylko raz dla wpisu i potem nie kasujecie przy OBT ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na terenie Swarzędza i niestety

 

Aaaa to pech :P Podlegasz pod S.P

Szefowa każe robić tak jak ustawa mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

I kolejne mam pytanko :)

Jak postąpić gdy klient przyjeżdża na okresowe badanie i ma w dowodzie wpis taxi, ale zdemontował wszystko i nie chce tego wpisu. Do tej pory robiłem wynik "P" + zaświadczenie z wpisem że zdemontowano taxi i nie odpowiada warunkom dla taxi i jechał do WK. Ale jak się okazało po ostatniej kontroli to nie do końca jest to dobrze bo klient powinien jechać do WK i złożyć oświadczenie że rezygnuje z wpisu taxi i WK powinien wykreślić i dopiero wtedy na badanie. Na koniec miałem dodane że jest to źle zrobione ale z drugiej strony dobrze.

Jak wy postępujecie w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze klient mógłby złożyć oświadczenie w WK że zdemontował LPG i co wykreślą mu ?

Jak dla mnie to bez zaswiadczenia ze stacji nie można niczego takiego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w innych wątkach tutaj na forum i nigdzie nikt nie sprecyzował hehe
Ale jak się okazało po ostatniej kontroli

Domyślasz się dlaczego nikt nie sprecyzował :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze klient mógłby złożyć oświadczenie w WK że zdemontował LPG i co wykreślą mu ?

Oczywiście, że wykreślą, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.