Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Grzegorz Łódź

Nabicie numerów plus badanie okresowe

Polecane posty

Grzegorz Łódź

Koledzy proszę o pomoc.Jaka powinna być właściwa procedura.Miałem dzisiaj auto na nabicie numerów nadwozia bo VIN uległ skorodowaniu.Miałem decyzję na nabicie.Wykonałem nabicie nr. i wydałem tabliczkę zastępczą i wystawiłem stosowne zaświadczenie.Klient chciał też OBT ponieważ przegląd mu się skończył.(był wcześniej gdzieś indziej ale nie mogli odczytać VIN-u,dlatego decyzja o nabicie).W dowodzie też nie miał miejsca na wpis.I moje pytanie - mogłem wykonać okresowe badanie po nabiciu nowych numerów (oczywiście dwa oddzielne w rejestrze) czy najpierw wysłać klienta do WK po PC ?Ja zrobiłem ale nie wiem czy postąpiłem właściwie.Dziękuję za pomoc.

Tomek D

Ja też bym zrobił tak jak Ty.

Qnick
Ja też bym zrobił tak jak Ty.

A ja nawet pod jednym numerem w rejestrze bym zrobił :cool:

Grzegorz Łódź

Koledzy dziękuję!!Przynajmniej będę mógł spać spokojniej :) Chociaż nigdy nie wiadomo.

Tomasz56

Grzesiu zrobiłeś dobrze.Kolejność jest następująca.Nadanie numerów VIN z decyzji,"INNE CZYNNOŚCI "zgodnie z decyzją.A następnie kolejne osobne OBT.I w rejestrze nr vin taki jaki nadałeś zgodnie z decyzją.

Jacdiag
Nadanie numerów VIN z decyzji,"INNE CZYNNOŚCI "zgodnie z decyzją.A następnie kolejne osobne OBT.I w rejestrze nr vin taki jaki nadałeś zgodnie z decyzją.
:faint:

VIN jest tylko i wyłącznie 17-znakowy, nadany przez producenta :!:

SKP umieszcza nr identyfikacyjny

Tomasz56

Masz słuszną rację.

blakop
SKP umieszcza nr identyfikacyjny

Jeśli już, to SKP umieszcza cechę identyfikacyjną, którą może być:

- numer nadwozia

- numer podwozia

- numer ramy

Bo numer IDENTYFIKACYJNY to właśnie nr VIN (numer identyfikacyjny pojazdu)

:evil:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.